Profesionálny rodič

Studienka

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
1.11.2022
Mzdové podmienky (brutto)
855 EUR/mesiacpríplatky v rámci zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec Centra pre deti a rodiny poskytuje starostlivosť určenému počtu detí vo svojom domácom prostredí v zmysle § 17 vyhlášky č. 103/2018 Z. z. , ktorou sa vykonávajú niektoré ustanovenia zákona č. 305/2005 Z. z. o sociálnej ochrane detí a o sociálnej kuratele a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

príspevok do III. dôchodkového piliera

Uchádzač musí mať absolvovanú a ukončenú Prípravu profesionálneho náhradného rodiča.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

samostatnosť, empatia, komunikácia, vytrvalosť, komunikácia, trpezlivosť, ochota pomáhať

Sme zriadení na účel vykonávania opatrení dočasne nahrádzajúcich dieťaťu jeho prirodzené rodinné prostredie alebo náhradné rodinné prostredie na základe rozhodnutia súdu o nariadení ústavnej starostlivosti, o nariadení neodkladného opatrenia alebo o uložení výchovného opatrenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4456726  Dátum zverejnenia: 30.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 855 EUR/mesiac