Brigáda na oddelení mrazeného tovaru

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Mzdové podmienky (brutto): 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brigáda v obchodnom dome Metro v Žiline na oddelení mrazeného tovaru
Prekladanie tovaru pri prerábaní oddelenia.
Dokladanie tovaru na oddelení.
Nástup od 03.06., ideálne do konca augusta.
Prevažne nočné zmeny, na začiatku ale denné.
Vhodné pre mužov.
Chladnejšie prostredie.

Iné výhody

Dlhodobá brigáda.
Nočné a víkendové príplatky.
Pravidelná mzda.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Obchodný dom.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

- min vek 18 rokov
- potravinársky preukaz nie starší ako dva roky

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu o našu ponuku nám mailom pošlite životopis. Spätne od nás dostanete informačný mail s bližšími informáciami. Následne po potvrdení vášho mailu vás budeme kontaktovať telefonicky.

Kontakt

ID: 4825551  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.