Brigádnik na oddelenie konsolidácie - brigáda na celé leto

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Mzdové podmienky (brutto): 6 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- brigáda v obchodnom dome Metro vo Zvolene
- náplňou práce je kompletizácia objednávok na rozvoz
- chladné prostredie, vhodné len pre muža, fyzická práca
- práca na 3 zmeny 6-14, 14-22 a 22-06
- možnosť pracovať min 3x do týždňa (cez pracovný týždeň, nie len víkendy)
- tiež vedieť chodiť na všetky zmeny podľa potreby
- nástup od júna, práca min na celé letné obdobie

Iné výhody

- dlhodobá brigáda na celé letné obdobie
- pravidelná mzda
- nočné a víkendové príplatky
- možnosť prispôsobenia sa vášmu voľnému pracovnému fondu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Obchodný dom.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

- min vek 18 rokov
- potravinársky preukaz nie starší ako dva roky

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade, že vás naša ponuka zaujala, pošlite nám mailom životopis. Spätne od nás dostanete informačný mail. Po vašom potvrdení sa s vami spojíme telefonicky kde si preberieme všetky podrobnosti a odpovieme vám na vaše otázky.

Kontakt

Kontaktná osoba: Marian Petrovsky
E-mail: poslať životopis
ID: 4590880  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.