Brigádnik na distribúciu

Študentský servis, s.r.o.

Miesto práce
Metro, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
4,00 € / hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dlhodobá brigáda pre obchodný dom Metro v Nitre
- príprava tovaru podľa objednávok ( vyhľadanie tovaru, uloženie na palety,prípadne zabalenie )
- hľadáme brigádnikov ktorý môže chodiť pravidelne
- 8 hodinové zmeny, môžete chodiť ráno aj poobede
- vhodnejšie pre muža

- bezplatná registrácia v stabilnej spoločnosti
- dlhodobá brigáda

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite Váš životopis na nižšie uvedený e - mail . Informácie vám poskytneme aj telefonicky 0911 792 608.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Obchodný dom.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

- platný preukaz pre prácu s potravinami nie starší ako dva roky (nevyhnutná podmienka)

Pracovná agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3309132  Dátum zverejnenia: 13.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,00 € / hod