Brigáda na oddelení distribúcie

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Mzdové podmienky (brutto): 5 EUR/hod.5,00 € / hod
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brigáda v obchodnom dome Metro v Nitre.
Práca na distribúcií - príprava tovaru na rozvoz, vyhľadanie, ukladanie, balenie.
Pracuje sa od nedele do štvrtku, ranné aj poobedňajšie zmeny.
Nie je podmienka pracovať každý deň.
Bezplatne školenie.
Vhodnejšie pre mužov

Iné výhody

- bezplatná registrácia v stabilnej spoločnosti
- pravidelná mzda
- možnosť dlhodobej brigády

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Obchodný dom.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

- platný preukaz pre prácu s potravinami (nie starší ako dva roky)
- min vek 18 rokov

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu nám mailom pošlite životopis alebo aspoň stručné informácie o vás a telefonický kontakt. Spätne od nás dostanete info mail. Bližšie informácie poskytneme aj telefonicky na čísle 0911 792 608 .

Kontakt

ID: 3770863  Dátum zverejnenia: 24.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.5,00 € / hod