Marketingový pracovník

BONARD

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
€1,300 + bonusy + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Klienti, kolegovia a kandidáti o nás hovoria, že patríme medzi top firmy, s akými sa kedy stretli.

Robíme so zaujímavou a vybranou klientelou (Hawaii, Manchester United, English Australia), máme výnimočný team spirit a rešpekt navzájom, profesionalita aj fun su našou prirodzenou súčasťou (obe sú u nás vo vysokej a vyváženej miere).

Naše zabehnuté B2B marketingové oddelenie hľadá novú posilu do svojho tímu. Si spoľahlivý/á, organizovaný/á so zmyslom pre detail? Si odhodlaný/á priučiť sa novým veciam a pracovať na sebe? Ak si odpovedal/a áno, určite čítaj ďalej!

Na pozíciu marketingového pracovníka hľadáme niekoho, kto bude rásť spolu s našou spoločnosťou. Niekoho, kto bude pravou rukou nášho marketingového manažéra. Ak rád/rada prinášaš kreatívne nápady, multitasking Ti nie je cudzí a riešenie problémov je pre Teba výzvou, tak hľadáme práve Teba.

Toto je príležitosť pre nadšenca, ktorý už nejakú skúsenosť s marketingom má, no je pripravený sa ešte veľa naučiť a svoje doterajšie skúsenosti rozvíjať. Postupovať od jednoduchých úloh k zložitejším a mať možnosť rásť, nielen osobnostne, ale aj kariérne.

TVOJE ÚLOHY BUDÚ:
  • asistovať pri organizovaní B2B marketingových & PR aktivít a eventov ako aj pri implementovaní klasických ako aj digitálnych kampaní
  • asistovať pri tvorení a zdokonaľovaní marketingových databáz určených na získanie potenciálnych zákazníkov (zahŕňa aj prieskum trhu)
  • asistovať pri zavádzaní a neskoršom užívaní B2B CRM systému a marketingovej automatizácie
  • spoluvytvárať a publikovať zaujímavý a hodnotný marketingový obsah na webovej stránke spoločnosti ako aj na oficiálnych účtoch na sociálnych sieťach
  • zhromažďovať odporúčania a spätné väzby od bývalých ako aj existujúcich klientov
  • uplatňovať nástroje marketingovej analýzy na získavanie dôležitých dát z webu, sociálnych médií ako aj ďalších marketingových kanálov
  • realizovať aktivity na základe firemnej marketingovej & PR stratégie položenej na zdieľaní hodnotného obsahu (blogy, e-books, email marketing, infografiky, marketingové materiály, newsletters, podcasty, prezentácie, tlačové správy, trhové analýzy, videá a podobne)
  • asistovať s prípravou marketingových brífingov a brífingov na stretnutia pre marketingového manažéra ako aj vedenie spoločnosti
  • zúčastňovať sa all-staff meetingov a iných interných stretnutí dôležitých pre rozvoj marketingového oddelenia, jeho plnenie cieľov a spolupráce s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • aktualizovať tabuľky, databázy a iné súpisy trhovými, štatistickými, finančnými ale aj nefinančnými informáciami
  • vykonávať pravidelný prieskum a analýzu trhu za účelom spresnenia zásahu cieľovej skupiny (potenciálnych zákazníkov) no i za účelom monitorovania vývoja na trhu (médiá, konkurencia)

  • SKÚSENOSŤ z medzinárodného a dynamického prostredia (v súčasnosti náš tím tvoria ľudia 7 národností, naša klientela je výlučne zahraničná)
  • príjemná pracovná atmosféau s fantastickými mladými ľuďmi, ktorí nie sú len kolegovia, ale aj priatelia
  • PODPORA nášho tímu profesionálov ochotných vždy poradiť, pomôcť, povzbudiť a zároveň sa och nich naučíš veľa nového
  • po určitom čase možnosť pracovať aj z domu (1 deň do týždňa)
  • FLEXIBILNÝ pracovný čas (povinnosť byť na pracovisku od 10:00 do 15:00, kedy odpracuješ zvyšok, je na tebe)
  • atraktívne teambuildingy a iné firemné akcie
  • možnosť vzdelávania a PROFESIONÁLNEHO ROZVOJA
  • motivujúci SYSTÉM ODMEŇOVANIA
  • wellness program
  • možnosť vybrať si ako miesto práce buď Prahu alebo Bratislavu (po vzájomnej dohode)
  • a rôzne iné benefity

Pre zaradenie do výberového procesu nám, prosím, zašli svoje CV a motivačný list (oba v anglickom jazyku).

Na ich základe budeme následne pozývať najlepších uchádzačov na osobné pohovory.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing (výhodou, nie nutnosťou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • plynulá znalosť anglického jazyka, aspoň na úrovni B2 (slovom aj písmom)
  • znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je výhodou, nie však podmienkou
  • skúsenosti v oblasti marketingu (ideálne 2 roky), B2B marketing je výhodou
  • chápanie marketingových princípov a office managementu
  • schopnosť plniť viacero úloh naraz a dodržiavať termíny
  • organizovanosť a pro-zákaznícky prístup
  • zmysel pre detail a precíznosť
  • out-of-the-box thinking
  • výborné komunikačné schopnosti
  • znalosť a skúsenosť s technikami prieskumu trhu a databáz
  • Bc. vzdelanie v oblasti marketingu, podnikania alebo podobného odvetvia je silnou výhodou
  • perfektná znalosť MS Office (s dôrazom na Excel či PowerPoint)
  • solídna znalosť CRM systému/ov, marketingových softvérov a online aplikácií (Google Analaytics, Google AdWords, Hootsuite a pod.) je silnou výhodou
  • znalosť grafických softvérov (Photoshop, Illustrator, InDesign) je výhodou
  • IT zdatnosť (napr. CMS a správa webov) je výhodou
  • dôvtip, pro-aktívnosť a zmysel pre detail
  • zmysel pre humor a tímový duch

BONARD is an established reputable consultancy in the field of international student sector and real estate student housing segment (ESOMAR member, 14 years market experience). We provide market research and business development to over 100 governments, institutions, investors and diverse group of high ranking companies all over the globe. Our international team (40 pax, 4 offices, 8 nationalities) is highly dynamic and innovative. Our employees are committed to great outcomes and extraordinary results.

Company website: https://bonard.com/
Company video: https://youtu.be/a2_jzZKklns

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Izáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3399886  Dátum zverejnenia: 24.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: €1,300 + bonusy + benefity