850 - 1 500 EUR
Hľadáte zaujímavú prácu na plný či skrátený úväzok alebo brigádu popri štúdiu? Láka vás dynamická práca v cestovnom ruchu? V tom prípade neváhajte a pridajte sa k nám do tímu teamleaderov na žltých linkách.

Teamleader vo vlaku Regiojet pro linku Bohumín - Brno

Student Agency k.s.

Místo práce
Slovenská republika, Česká republika, Rakousko (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čo u nás budete robiť?
*na tejto pozícii budete zodpovedný za sprevádzanie vlakov osobnej dopravy v zmysle platných predpisov, zúčastňovanie sa na výprave vlaku, skúške brzdy, posune, vyhotovovanie vlakovej dokumentácie
*Vašou úlohou bude odbavenie cestujúcich, kontrola cestovných dokladov, podávanie informácií počas cesty a starostlivosť o príjemné prostredie vo vlaku
*ďalej budete poskytovať klientský servis pre cestujúcich na českej linke Bohumín - Brno a späť
*nástupné miesto výkonu práce je Bohumín
*pracuje sa nerovnomerne (po-ne, sviatky)
*nástup je možný ihneď

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

od 850/brutto

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čo Vám ponúkame:
*zamestnanie v prosperujúcej a dynamickej spoločnosti
*možnosť realizovať sa a získať skúsenosti v kontakte so zákazníkom
*zaujímavé finančné ohodnotenie
*príjemné a moderné pracovné prostredie
*adaptačný proces vedený skúsenými lektormi
*zamestnanecké benefity

Informace o náboru

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám zašlite sprievodný dopis a životopis s fotografiou. Personálne oddelenie Vás bude kontaktovať na základe predvýberu z došlých životopisov.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.10.2019 (zbývá ještě 15 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

RegioJet a.s. je dcérska spoločnosť holdingu STUDENT AGENCY, prevádzkovateľa vlakových liniek, ktoré sú synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Snažíme sa o zmenu súčasnej neradostnej situácie v železničnej doprave.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hľadáme?:
*príjemnú, komunikatívnu osobnosť s reprezentatívnym vystupovaním
*časovo flexibilného a ochotného človeka, ktorému nevadí pracovať počas víkendov a sviatkov

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

RegioJet a.s. je dcérska spoločnosť holdingu STUDENT AGENCY, prevádzkovateľa vlakových a autobusových liniek, ktoré sú synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Chcete byť súčasťou sveta žltých vlakov a autobusov? Meňte spoločne s nami cestovanie na zážitok!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

STUDENT AGENCY, k.s.
Náměstí Svobody 86/17
602 00 Brno
Česká republika

Kontakt

Kontaktní osoba: Věra Řezaninová
E-mail: poslat životopis
ID: 3775123   Dátum zverejnenia: 30.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 850/brutto