Hľadáte zaujímavú prácu na plný či skrátený úväzok alebo brigádu popri štúdiu či penzii? Láka vás dynamická práca v cestovnom ruchu? V tom prípade neváhajte a pridajte sa k nám
do tímu predajcov.

Predajca cestovných služieb Bratislava (Regiojet, a.s.)

STUDENT AGENCY k.s.

Miesto práce
Bratislava Hl. St., Bratislava
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
720 €/brutto + 80€ osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa realizovať v kontakte so zákazníkmi? Hľadáte prácu v cestovnom ruchu? Máte predajné cítenie a zaujímajú Vás potreby zákazníkov? V tom prípade Vás bude zaujímať naša pracovná ponuka a budeme radi, ak sa prihlásite do výberového konania.
Na tejto pracovnej pozícii budete:
*predávať vlakové cestovné lístky ( vnútroštátne a medzinárodné),
*predávať doplnkové cestovné služby,
*profesionálne komunikovať so zákazníkmi,
*pracovať s rezervačnými systémami spoločnosti,
*viesť pokladňu v eurách.

Ponúkame Vám:
*zázemie silnej a stabilnej spoločnosti,
*príjemný pracovný kolektív,
*práca v Bratislave - vlaková stanica,
*plný úväzok,
*pravideľná pracovná doba,
*pracovná zmluva na dobu určitú.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš štrukturovaný životopis s aktuálnou fotkou. Na výberové konanie budú pozvaní kandidáti, ktorí úspešne prejdú predvýberom z došlých reakcií.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

STUDENT AGENCY/REGIOJET je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.
Meňte spoločne s nami cestovanie na zážitok!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na túto pracovnú pozíciu sa hodíte, ak:
*máte zmysel pre zákaznícky servis, dokážete efektívne komunikovať so zákazníkom,
*máte reprezentatívne vystupovanie,
*ste samostatní a proaktívni,
*ste prirodzene usmievaví a máte pozitívny prístup,
*ovládate prácu na PC,
*dokážete zákazníka obslúžiť aj v anglickom jazyku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RegioJet a.s.
Obchodná 48
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Filičková
E-mail: poslať životopis
ID: 3487039   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   720 €/brutto + 80€ osobné ohodnotenie