Starajte sa o našich cestujúcich na nových linkách Bratislava-Praha (Stevard/ka)

RegioJet a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
nováčik až do 980 €/brutto, po zapracovaní až do 1170 €/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvažoval si niekedy o tom, že by Ťa bavilo starať sa o našich cestujúcich?

Aktuálne hľadáme posádky na nové vlakové linky z Bratislavy do Prahy!

Potrebujeme niekoho naozaj zodpovedného, kto bude dávat našim zákazníkom ten najkvalitnejší a profesionálny servis. Pripravíš pre nich dennú tlač, teplý nápoj a občerstvenie podľa ich chuti tak, aby boli čo najspokojnejší. Zároveň budeš pre nich k dispozícii v prípade akýchkoľvek nejasností a otázok. Spolu s kolegami budete ako tím dbať o ich bezpečie a spokojnosť počas celej cesty. Cestovanie bude pre nich zážitok a nie len rutina!

Naše žlté linky RegioJet robia koľaje inými – o tom svedčí aj naše motto „Meníme cestovanie na zážitok“. Tak poď ho meniť s nami!
Získaš skvelú možnosť vstúpiť do sveta dopravy a cestovného ruchu pod uznávanou a silnou značkou. Pracovná doba bude nepravidelná (turnusový režim). Ponúkame Ti stabilnú prácu, podpíšeš u nás pracovnú zmluvu na dobu určitú (možnosť predĺženia) a vybavíme Ťa všetkými potrebnými informáciami (školenia absolvuješ pod vedením skúsených lektorov). Ak ťa práca u nás bude baviť môžeš sa časom vypracovať na teamleadera alebo sa posunúť na iné pozície v rámci celého holdingu. Tak ideš do toho?

Budeme sa tešiť, ak nám zašleš svoj životopis s fotografiou. V prípade, ak nás presvedčíš, radi sa s Tebou stretneme osobne. Tak snáď to vyjde!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

RegioJet a.s. je dcérska spoločnosť holdingu STUDENT AGENCY, prevádzkovateľa vlakových liniek, ktoré sú synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Snažíme sa o zmenu súčasnej neradostnej situácie v železničnej doprave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

A ako si predstavujeme nášho budúceho kolegu/kolegyňu?

V prvom rade to musí byť príjemná a usmievavá osoba, ktorá sa zbytočne nestresuje a vie si svoju prácu zorganizovať. Budúci stevard/ka by mal vedieť zákazníka odbaviť aj v anglickom jazyku. Taktiež potrebujeme časovo flexibilného človeka, ktorý do práce príde ochotne cez víkend a počas sviatkov, má potravinársky preukaz, je čistý ako ľalia.

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3462033  Dátum zverejnenia: 7.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nováčik až do 980 €/brutto, po zapracovaní až do 1170 €/brutto