Elektromechanik koľajových vozidiel - (Praha, CZ) RegioJet

RegioJet a.s.

okres Čadca, okres Liptovský Mikuláš, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Poprad, okres Prešov, Košice, okres Spišská Nová Ves, Praha
Mzdové podmienky (brutto)
1100 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás u nás čaká:
*Údržba koľajových vozidiel, vrátane ich diagnostiky, opráv, prípadne výroba menších dielov
*Udržiavanie a oprava elektrických zariadení 12 - 24V DC dráhových vozidiel
(osvetlenie, kúrenie, klimatizácia, WC, pohon dverí, výsuvných schodov a nabíjanie)
*Analyzovanie pomocou diagnostických zariadení
*Možnosť vyhodnocovania postupov, technológií a s tým súvisiace návrhy na vylepšovaní systému

Ponúkame Vám:
*Českú pracovnú zmluvu s miestom výkonu práce PRAHA
*Nástupné mzdové ohodnotenie 30 000,- CZK (cca 1 100,-€)
(finančné ohodnotenie zodpovedajúce výsledkom)
* Pracovný turnus 3 pracovné týždňe (po-pia 10 hodinové zmeny, voľné víkendy v Prahe) + 1 TÝŽDEŇ VOĽNA v mieste bydliska s dopravou v rámci linky Praha - Košice
*Ubytovanie počas pracovného turnusu
*Zamestnanecké benefity: zľavy na produkty spoločnosti(letenky, zájazdy,jazykové pobyty atď.), kafetéria, vernostné odmeny, dni voľna naviac
*Príležitosť pracovať pre trhovo stabilnú spoločnosť

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis a krátky motivačný list, kde nás oboznámite s Vašou motiváciou spojenou s touto pracovnou pozíciou.
Na výberové konanie budú pozvaní kandidáti, ktorí úspešne prejdú predvýberom z došlých reakcií.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

STUDENT AGENCY/REGIOJET je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, elektromechanika, Mechatronika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame
*Vzdelanie v odbore elektronika (mechatronika)
*Splnenie odbornej spôsobilosti podľa §23 - vyhláška 508/2008
*Skúška podľa §24 alebo §25 Vyhlášky MDPT SR číslo 205/2010 Z.z. výhodou
*Znalosť čítania elektrických schém a základných elektrických strojov, prístrojov a zariadení
*Prax v obore železničných koľajových vozidiel výhodou
*Základná znalosť práce na PC (internet, MS Word, Excel)
*Manuálna zručnosť, ochota vzdelávať sa

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3195206  Dátum zverejnenia: 19.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 €