STUDENT AGENCY/REGIOJET je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Študentská brigáda - Predajca cestovných služieb Košice (Regiojet, a.s.)

STUDENT AGENCY k.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,50 €/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študentom strednej, alebo vysokej školy? Máš od 18 do 26 rokov? Chceš sa realizovať v kontakte so zákazníkmi a hľadáš prácu v cestovnom ruchu? V tom prípade Ťa bude zaujímať naša pracovná ponuka a budeme radi, ak sa prihlásiš do výberového konania.

Na tejto pracovnej pozícii budeš:
*predávať vlakové cestovné lístky ( vnútroštátne a medzinárodné),
*predávať doplnkové cestovné služby,
*profesionálne komunikovať so zákazníkmi,
*pracovať s rezervačnými systémami spoločnosti,
*viesť pokladňu v eurách.

Na tejto pozícii Ti ponúkame:
*zázemie silnej a stabilnej spoločnosti,
*príjemný pracovný kolektív,
*prácu v Košiciach na vlakovej stanici,
*dohodu o brigádnickej práci študenta (20h/týždeň),
*dlhodobú brigádu aj počas školského roka/semestra.

Ak Ťa naša pracovná ponuka zaujala, pošli nám svoj štrukturovaný životopis s aktuálnou fotkou. Na výberové konanie budú pozvaní kandidáti, ktorí úspešne prejdú predvýberom z došlých reakcií.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

RegioJet a.s. je dcérska spoločnosť holdingu STUDENT AGENCY, prevádzkovateľa vlakových liniek, ktoré sú synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Snažíme sa o zmenu súčasnej neradostnej situácie v železničnej doprave.
Chcete byť súčasťou sveta žltých vlakov? Meňte spoločne s nami cestovanie na zážitok!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Na túto pracovnú pozíciu sa hodíš, ak:
*máš zmysel pre zákaznícky servis, dokážeš efektívne komunikovať so zákazníkmi,
*máš reprezentatívne vystupovanie a zmysel pre profesionálny zákaznícky servis,
*si samostatný a proaktívny,
*si prirodzene usmievavý a máš pozitívny prístup,
*ovládaš prácu na PC,
*dokážeš zákazníkla obslúžiť aj v anglickom jazyku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RegioJet a.s.
Obchodná 48
811 06 Bratislava
ID: 3183611   Dátum zverejnenia: 19.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,50 €/hod