Rušňovodič/ka - RegioJet CZ

RegioJet a.s.

Bratislava, okres Čadca, okres Žilina, okres Poprad, okres Prešov, Košice, Praha, Okres Ostrava
Mzdové podmienky (brutto)
až 45 000 CZK

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude:
*vedenie vlakov osobnej prepravy a s tým spojená zodpovednosť
*príprava, prehliadka a správa HDV v súlade s internými predpismi spoločnosti
*aktívna spolupráca na organizácii vlakovej prevádzky a riešení mimoriadnych udalostí v spolupráci s dispečerským aparátom RegioJet
*vedenie prevádzkovej evidencie

Na tejto pozícii Vám ponúkame:
*českú pracovnú zmluvu a nástupné miesto PRAHA, alebo HAVÍŘOV
*mzdové ohodnotenie až do 45 000,-CZK/mesačne (cca. 1700,-€)
*náborový príspevok pre ľahší začiatok 50 000,-CZK (cca.1900,-€)
*prevezmeme Váš prípadný záväzok
*voľba medzi 36hod. týždenným úväzkom, alebo 40hod. týždenným úväzkom
*možnosť riadiť moderné elektrické lokomotívy
*doškolenie v prípade nutnosti doplnenia odbornej spôsobilosti
*systém benefitov
*vernostné odmeny
*palubný personál, pracovný kolektív a zázemie
*prácu v dynamickej dopravnej spoločnosti pod silnou značkou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

STUDENT AGENCY/REGIOJET je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Očakávame od Vás:
*preukaz spôsobilosti k riadeniu HDV – Česká republika (prípadne ochota "doškoliť sa")
*predchádzajúcu prax na pozícii rušňovodiča
*zdravotnú a psychickú spôsobilosť
*chuť vzdelávať sa po technickej stránke

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3145435  Dátum zverejnenia: 22.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 45 000 CZK