Dispečer/ka - železničná doprava - Regiojet a.s.

RegioJet a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nás Vás čaká:
* organizácia a obsadzovanie zmien rušňovodičov, sledovanie nástupov a koncov zmien, evidencia výkonov rušňovodičov
* riešenie a spolúčasť pri riešení mimoriadnych situácií v železničnej prevádzke Regiojet, aktívna spolupráca s dispečerským aparátom ŽSR a ZSSK
* organizácia nasadzovania a obehu motorových jednotiek smerom k ich efektívnemu využívaniu (práca v programe ŽSR PIS), zaznamenávanie prevádzkových údajov motorových jednotiek
* organizácia a evidencia zbrojenia nafty, vody a odpadovej vody a čistiacich cyklov motorových jednotiek
* sledovanie závad HDV, ich súpis a komunikácia s oddelením údržby

Na tejto pracovnej pozícii ponúkame:

* stabilné zamestnanie v prosperujúcej a dynamickej železničnej spoločnosti
* možnosť podieľať sa na zaujímavom projekte v oblasti železničnej dopravy
* príležitosť k sebarealizácii
* zaujímavé finančné ohodnotenie zohľadňujúce kvalitu odvedenej práce
* zamestnanecké benefity (kafetéria)
* pravidelné firemné akcie/teambuildingy

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis a krátky motivačný list, kde nás oboznámite s Vašou motiváciou spojenou s touto pracovnou pozíciou.
Na výberové konanie budú pozvaní kandidáti, ktorí úspešne prejdú predvýberom z došlých reakcií.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

RegioJet a.s. je dcérska spoločnosť holdingu STUDENT AGENCY, prevádzkovateľa vlakových liniek, ktoré sú synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Snažíme sa o zmenu súčasnej neradostnej situácie v železničnej doprave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

dispečer, strojmajster, výpravca

Počet rokov praxe

1

Táto pozícia je šitá pre Vás, ak:
* máte organizačné schopnosti a zmysel pre detail
* máte vzdelanie v odbore dopravy
* pracovné skúsenosti v podobnej oblasti (krátkodobé/dlohodobé)
* sa dokážete rýchlo zorientovať v nových situáciách a rozhodovať
* dokážete fungovať v stresujúcom a dynamickom prostredí
* dokážete akceptovať vysoký štandard zákazníckeho servisu Regiojet

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2275004  Dátum zverejnenia: 29.12.2017