Automechanik, opravár poľnohospodárskych strojov

STSZ, a.s.

Miesto práce
Ružindolská 19, 917 01 Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,50-5,50/hod podľa kvalifikácie + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-opravuje prívesy, návesy nákladných vozidiel
-zodpovedá za kvalitu odvedenej práce a dodržanie termínov stanovených v zákazkových listoch
- v spolupráci s majstrom dielne hodnotí a určuje
potrebnosť náhradných dielov na výmenu
- aktívne komunikuje s majstrom dielne ohľadom zákaziek

výhody podľa Kolektívnej zmluvy (jubilejné odmeny, pracovné odmeny, vianočný plat, príspevok na dovolenku, príspevok na III. dôchodkový pilier)
Každý zamestnanec absolvuje pravidelné školenia, ktoré zvýšia jeho kvalifikáciu v obore. Školenia organizujú zahraniční partneri spoločnosti. Vlastné stravovacie zariadenie. Práca v jednozmennej prevádzke od 7:00 -15:30 hod. Bližšie informácie poskytujeme pri osobných pohovoroch.

Zaslaním Vášho životopisu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru ste prejavili súhlas spoločnosti STSZ a.s. so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v týchto dokumentoch pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov. Po uplynutí ukladacej doby (1 rok) budú Vaše materiály zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.
Prosíme zasielať životopisy e-mailom. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí postúpia na osobný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Opravár, automechanik

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-technická znalosť vozidiel
-chuť pracovať v kolektíve
-obsluha vysokozdvižného vozíka výhodou

-servis a opravy návesov, prívesov
-predaj náhradných dielov na návesy, prívesy
-výrobno-strojárenská činnosť: výroba zvarencov, konštrukcií, malosériová strojárska výroba

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2648759  Dátum zverejnenia: 8.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,50-5,50/hod podľa kvalifikácie + prémie