Logo STS KOVO, s.r.o.

Vedúci strojárenskej výroby - zákazková výroba cisternových vozidiel

STS KOVO, s.r.o.

Miesto práce
Budovateľská 45, Prešov
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • ​samostatné vedenie zmeny v strojárskej výrobnej prevádzke (cca 20 - 40 pracovníkov)
  • efektívne využívanie pracovného času zamestnancov výroby (napr. dodržiavanie pracovného času, kontrola nadčasovej práce, prerozdeľovanie zamestnancov podľa interných potrieb výroby a pod....).
  • plnenie výrobného plánu výroby
  •  dodržiavanie výrobných postupov (výrobné zložky, manuály strojov, riadne a správne odhlasovanie výrobných príkazov ...)
  •  zabezpečenie správnej evidencie vykonanej práce
  •  efektívne využívanie spotrebného materiálu vo výrobe
  •  kontinuálne zlepšovanie výrobných procesov, zvyšovanie kvality, zvyšovanie bezpečnosti práce a znižovanie nákladov
  •  riešenie operatívnych problémov vo výrobe, resp. návrh zlepšení a inovácií
  •  reportovanie ​

  • ​práca v 1 zmennej prevádzke (bez nočných a víkendov)
  • pravidelné bonusy a variabilná zložka mzdy nad rámec základnej mzdy (13. plat, prémie za dochádzku)
  • systém školení
  • možnosti ďalšieho rastu - práca s ERP systémom, technické a manažérske školenia
  • zaujímavé projekty pre významných zahraničných zákazníkov​

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

  • SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania
  • MS Office (Excel, Outlook, PowerPoint, …) pokročilá úroveň,
  • skúsenosti s ERP systémami
  • podobná skúsenosť s riadením technického tímu, alebo výrobného úseku
  •  výhodou technické znalosti strojárskej výroby
  • schopnosť čítať technické výkresy
  • roaktívny prístup, tímový duch, systematickosť
  •  komunikačné, organizačné a riadiace schopnosti, schopnosť motivovať

STS KOVO, s. r. o. s zaoberá výrobou a montážou tlakových nádob, cisternových nadstavieb a všetkých ďalších výrobkov, ktoré ponúka v rámci svojej podnikateľskej činnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marek Topor
E-mail: poslať životopis
ID: 4798190  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac