Zvárač / zámočník / montážnik

STS KOVO, s.r.o.

Miesto práce
Budovateľská 45, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
8 - 10 EUR/hod.Od 8 EUR/hod. Živnosť: od 9 -12 €/hod. Finálna mzda bude stanovená s prihliadnutím na skúsenosti/prax a bude konzultovaná na pohovore. Možnosť pracovať aj na TPP ako zamestnanec.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie oceľových výrobkov podľa výkresovej dokumentácie a následná montáž.
- zváranie pomocou CO2, EL, Tig
- brúsenie a povrchová úprava zvarov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

- čítanie technickej dokumentácie
- technické a logické myslenie
- technická a manuálna zručnosť
- zodpovednosť, precíznosť a zmysel pre detail, samostatnosť, pohotovosť a schopnosť operatívne riešiť problémy
- ochota plniť zverené úlohy včas a zodpovedne
- ochota na sebe pracovať a zlepšovať sa
- produktívny prístup k práci, ochota prispievať svojimi nápadmi na zlepšenie
- zváračský preukaz

STS KOVO, s. r. o. s zaoberá výrobou a montážou tlakových nádob, cisternových nadstavieb a všetkých ďalších výrobkov, ktoré ponúka v rámci svojej podnikateľskej činnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4568629  Dátum zverejnenia: 2.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.