Produktový manažér

Strom života, o.z.

Miesto práce
Jelenia 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
od 15. mája 2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme produktového manažéra, ktorého úlohou bude vytvárať a manažovať produkty zamerané na edukáciu a rozvoj detí s potenciálom prieniku na zahraničný trh.
Už viac ako 25 rokov systematicky vzdelávame deti a mládež v oblasti environmentálnej výchovy a venujeme sa aj ich osobnostnému rozvoju. Snažíme sa neustále hľadať nové prístupy, ako priniesť zážitkové učenie bližšie k deťom, učiteľom a angažovaným rodičom. Našim aktuálnym cieľom je zhmotniť naše dlhoročné know-how, skúsenosti a množstvo vytvoreného materiálu do nových online produktov. Pri najatraktívnejších produktoch uvažujeme aj o printovom variante.
A tu vstupuješ do príbehu ty, ako človek so vzťahom k vzdelávaniu a prírode, proaktívny produktový manažér so skúsenosťami s prácou v grafických programoch Adobe Photoshop / InDesign, ktorý dokáže veci nielen dotiahnuť do konca, ale obohatiť ich aj vlastnou kreativitou.

Hlavné oblasti, ktorým sa budeš venovať:
• tvorba a inovácia rôznorodých edukačných materiálov pre deti od 3 do 15 rokov,
• zodpovednosť za životný cyklus produktu (od myšlienky, cez tvorbu obsahu, až po distribúciu cieľovým skupinám a sledovanie úspešnosti produktu),
• grafické práce v programoch Adobe Photoshop / InDesign,
• participácia na marketingu našich produktov,
• aktívne participovať na šírení hodnôt Stromu života, o.z.

• Možnosť sebarealizácie.
• Príležitosť pozitívne ovplyvniť mladú generáciu (aj medzi sociálne znevýhodnenými skupinami) a jej vzťah k životnému prostrediu.
• Príležitosť zohrať kľúčovú úlohu v úspešnej transformácii organizácie.
• Flexibilný pracovný čas.
• Neformálne pracovné prostredie (žiadny dress-code alebo open-space).

• Do 30. apríla 2019 prijímame životopisy spolu s motivačnými listami. Veľmi nám záleží na tvojom odhodlaní spolupracovať s nami a preto si daj prosím záležať, aby si nám svoju motiváciu vysvetlil/a.
• Do 7. mája 2019 budeme informovať uchádzačov o postupe do 2. kola výberu.
• Od 10. do 15 mája bude prebiehať 2. kolo výberu cez osobné / skype pohovory

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od kandidáta očakávame:
• vášeň pre vzdelávanie budúcich generácií v oblasti environmentálne výchovy
• zodpovednosť a schopnosť doťahovať veci do konca
• zručnosti pri práci s grafickými editormi
• proaktivitu a kreativitu
• flexibilnosť a samostatnosť
• silnú osobnú integritu a EQ
• chuť vzdelávať sa a napredovať
• dobrú angličtinu/nemčinu

Strom života je environmentálna, mimovládna, dobrovoľná a nezisková organizácia, registrovaná ako občianske združenie. Má za sebou 40-ročnú históriu s pôsobnosťou na celom území Slovenskej republiky. Strom života zážitkovým vzdelávaním o prírode, životnom prostredí a kvalite života prebúdza v deťoch chuť učiť sa, meniť sa a konať v prospech ochrany a zveľaďovania života na Zemi. Zároveň sa snaží rozvíjať emočnú inteligenciu detí, ovplyvniť ich hodnotový systém a posilniť ich osobnú zodpovednosť voči sebe, druhým i svetu.
Pozornosť venuje aj témam zameraným na osobnostný rozvoj detí a mládeže, predovšetkým na rozvoj tvorivosti, komunikačných a prezentačných zručností, talentu, čitateľskej gramotnosti, kompetentného zaobchádzania s médiami a kritického myslenia. Strom života podporuje aj umelecké aktivity mladých ľudí, aktivity podporujúce zdravý životný štýl a aktivity rozvíjajúce inovačné, technické a bádateľské zručnosti, ktoré mladí ľudia využijú pri uplatnení sa v ďalšom živote a spoločnosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3647131  Dátum zverejnenia: 17.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1100 €