Žeriavnik (Ref. č.: 1)

Strojzvar BaP spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
19.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,75 eur/hod. brutto + zakonné príplatky (nočné, víkendy, sviatky...) + mesačné odmeny + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

žeriavnik - mostový žeriav A3, portálový žeriav, žeriav ovládaný na diaľkový ovládač, žeriavnik/klopič, obsluha žeriavov pri opravách hutných agregátov.
Prenášanie zvitkov a plechov rôznej váhy a veľkosti, či už po prevádzke - koľajisku alebo nákladka kamiónov alebo vagónov.

PRÁCA VHODNÁ AJ PRE ŽENY, ktoré taktiež veľmi radi prijmeme.

Základna mzda (v popise inzerátu) + zakonné príplatky (nočné, víkendy, sviatky...) + mesačné odmeny + bonusy (veľká noc a koncoročné odmeny) + ďalšie odmeny (viac info dodáme cez telefón alebo osobne)
Mzda je nástupná, po zaškolení a získaní praxe ak bude všetko v poriadku, mzda bude stúpať.
Po praxi možnosť nastúpiť do USSK na základe výberového konania.
Práca je dlhodobá, stála, pracujeme v ussk už viac ako 15 rokov.

Ak máte záujem o živnosť, tak živnosť - nástupny plat je 5 EUR/HOD.

Od nového roka nástupny plat pre živnosť bude 5,30 EUR/HOD.

Naša spoločnosť Strojzvar BaP ponúka výkon prác v profesiách ŽERIAVNIK na rôznych prevádzkach v spoločnosti USSK (U. S. Steel Košice)

Vieme zamestnancov vyškoliť, aj preškoliť!

kontaktovať nás môžete od 7:00 do 15:00 - pracovné dni:
- 0911/553 310, 0903/568 825
- [email protected]

VO VAŽNOM ZÁUJME JE POTREBA PRÍSŤ OSOBNE - sídlo spoločnosti Nevädzová č. 3 Košice, 04001, Vyšné Opatské, Pondelok až Piatok, od 7:00 do 15:00
(ubytovanie neposkytujeme!)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 47 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, flexibilita, dodržiavania predpisov a pokynov prevádzky a nadriadeného,
nulová tolerancia alkoholu, omamných a psychotropných látok!

Naša spoločnosť sa venuje zamestnávaniu ľudí prevažne v USSK, ale aj mimo neho.
Tak isto máme novú a zmodernizovanú zváračskú školu na Rampovej č. 6 a popri tom, sa venujeme predaju zváračskej a zámočníckej techniky a inej techniky.
Sídlo spoločnosti sa nachádza na Nevädzovej č. 3, 04 001 Košice (Vyšné Opátske), kde sa tak isto nachádza aj predajňa zváračskej a zámočníckej techniky.
Spoločnosť je na trhu už od roku 2001 a všetkým týmto trom činnosťam sa venujeme nepretržite už vyše viac ako 15 rokov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Nevädzová 3/1163
040 01 Košice
www.strojzvar.sk

Kontakt

ID: 3384986   Dátum zverejnenia: 9.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,75 eur/hod. brutto + zakonné príplatky (nočné, víkendy, sviatky...) + mesačné odmeny + bonusy