Brusič - aj absolvent

STROJSROS spol.s r.o.

Miesto práce
Horná Lehota
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 6 eur v závislosti od šikovnosti a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do mladého dynamického kolektívu hľadáme šikovných brusičov, na prácu s ručnými brúskami. Ak vás baví práca s ručným náradím neváhajte nás kontaktovať. Výroba sa nachádza v Hornej Lehote, okr. Dolný Kubín.

- zaujímavé platové ohodnotenie + výkonnostné prémie
- celoročný vstup do aquaparku, teambuildingy
- mladý kolektív

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť,
- zodpovednosť,
- proaktivita,
- precíznosť,
- flexibilita,
- ochota učiť sa

Sme stabilná rodinná firma na trhu od roku 1997. Zaoberáme sa výrobou triediacej techniky a vibračných dopravníkov pre potravinársky, farmaceutický a ťažobný priemysel. Naše dopravníky máme aktuálne inštalované vo viac ako 100 krajinách sveta.

www.strojsros.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3469561  Dátum zverejnenia: 24.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 6 eur v závislosti od šikovnosti a skúseností