Reagujte bez životopisu

Servisný technik

STROJSERVIS VZV s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 820 EUR/mesiacpohyblivá čiastka - odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

servis údržba vysokozdvižných vozíkov,oprava zdvíhacích zariadení, generálne opravy motorov, oprava hydraulických častí stroja, oprava elektroinštalácie

firemný telefón, servisné auto, stravné lístky, letné a zimné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

4

šikovný, samostatný, komunykatývny, pracovitý, zodpovedný

Naša spoločnosť STROJSERVIS VZV s.r.o. sa špecializuje na servis, opravu a prenájom vysokozdvižných vozíkov a manipulačnej techniky na stroje a zariadenia od rôznych výrobcov. Poskytujeme služby v oblasti skladového hospodárstva, kontrola strojov podľa platnej legislatívy , detekovanie chybovej hlášky stroja. Používame nové technológie na opravu a servis. S poskytovaním komplexných služieb našej spoločnosti pre zákazníka, náš servisný strojový park dynamicky narastá. Uvítame šikovných ľudí čo majú záujem pracovať v našej spoločnosti.
ID: 3988769  Dátum zverejnenia: 19.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac