Výskumný pracovník na 3D meracích strojoch

Strojnícka fakulta STU v Bratislave

Miesto práce
Námestie slobody, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 400 EUR/mesiacMzda bude určená v zmysle zákona č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme (skladá sa z tarifného platu a osobného príplatku)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné riešenie čiastkových úloh rozvoja vedy a techniky.
Meracie práce na 3D meracích strojoch.

- príspevok na stravovanie zamestnancov nad rozsah ustanovený § 152 Zákonníka práce,
- príspevok na účasť na kultúrnych a športových podujatiach,
- príspevok na rekreácie a služby, ktoré zamestnanec využíva na regeneráciu pracovnej sily,
- príspevok na zdravotnú starostlivosť,
- príspevok na sociálnu výpomoc,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- dodatková dovolenka
- firemné podujatia: športové hry, vianočný večierok

V prípade záujmu nám zašlite štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku. Preferujeme zamestnanca so záujmom o dlhodobú spoluprácu. Odpovieme iba uchádzačom, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojnícka fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

- Zodpovednosť a aktívny prístup k práci
- Ochota a schopnosť učiť sa
- Komunikačné a organizačné schopnosti
- Schopnosť samostatného rozhodovania

Strojnícka fakulta STU v Bratislave má najdlhšiu históriu vo výučbe strojárskych študijných odborov na Slovensku. Odrazom tradície je výborné postavenie v rebríčku slovenských fakúlt a medzinárodný ohlas.

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Blahová
Tel.: +421257296124
E-mail: poslať životopis
ID: 3818361  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac