Strojný konštruktér - Pracujte na najnovších projektoch v rastúcej strojárskej firme

Stroje a systémy s.r.o.

Mierová 48, 900 44 Tomášov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiacPodiel za zisku, cieľové odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Hľadáme Strojného konštruktéra, ktorý bude navrhovať a kresliť zariadenia podľa zadania a konštruovať stroje a technológie.

  • Naša firma sa špecializuje na výrobu strojov pre potravinársky priemysel, farmaceutický priemysel, stavebný priemysel, chemický a automobilový priemysel.

    Tvojou náplňou práce bude pracovať na projektoch pre tieto odvetvia.

  • Okrem toho budeš spolupracovať s výrobným oddelením a technikmi, aby si zabezpečil, že tvoje návrhy a kresby budú vyrobené presne podľa plánu.

  • Na pozícii Strojného konštruktéra budeš mať každý deň iný projekt. Niekedy budeš pracovať na novom stroji pre výrobu nového výrobku a inokedy budeš pracovať na vylepšení existujúceho stroja.

  • Pracovná doba je 8 hodín denne, od pondelka do piatku. Ak bude potrebné, môžeš pracovať aj cez víkendy, ale to sa stáva len výnimočne.

  • Máš možnosť získať finančnú odmenu podľa výkonu a kvality odvedenej práce.
  • Po zapracovaní ti môžeme sprostredkovať ubytovanie, čo ti ušetrí starosti s hľadaním bývania.
  • Okrem základného platu ti poskytneme aj stravné lístky nad rámec zákona, aby si si mohol užiť kvalitné a vyvážené jedlo.
  • Naša firma ti umožňuje flexibilný pracovný čas, čo ti umožní prispôsobiť si prácu podľa svojich potrieb.
  • Získavaš možnosť pracovať v modernom a dobre vybavenom pracovnom prostredí, ktoré ti poskytne potrebné podmienky na tvorbu nových nápadov.
  • Pracovná pozícia Strojný konštruktér ti poskytne jedinečnú príležitosť zúčastniť sa na významných projektoch, kde budeš môcť uplatniť svoje schopnosti a skúsenosti.

Informácie o výberovom konaní

životopis zaslať elektronickou formou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Máš ukončené strojnícke vzdelanie na VŠ alebo SŠ
  • Dobrá znalosť CAD softvéru (napr. SolidWorks)
  • Znalosť materiálov a výrobných technológií
  • Skúsenosti s tvorbou výkresovej dokumentácie
  • Zodpovedný prístup k práci a schopnosť pracovať v tíme
  • Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti

V rámci strojárskej výroby jednoúčelové stroje a technologické celky. Ako sú montážne automaty, letmé píly, dopravníkové systémy, miešacie technológie, zváracie a manipulačné pracoviská.
Na Slovensku máme niekoľko pobočiek. Poskytujeme servis pre výrobné technológie prosperujúcim spoločnostiam doma aj v zahraničí. Realizujeme vlastný výskum a vývoj.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4838236  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac