Можливість для людей з України

Strojný zámočník - príležitosť pre nadšených tvorcov a zručných remeselníkov.

Stroje a systémy s.r.o.

Miesto práce
Mierová 48, 900 44 Tomášov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 1 800 EUR/mesiacPriamy podiel na zisku firmy, odmeňovanie podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strojný zámočník - príležitosť pre nadšených tvorcov a zručných remeselníkov

  • Výroba, montáž a opravy strojov
  • Práca doma občas v zahraničí
  • Pracovisko: Nádražná Ivanka pri Dunaji a Tomášov, Mierová
  • Doprava medzi pracoviskami zabezpečená

Ako Strojný zámočník budeš:

  • Vyrábať, montovať a opravovať stroje
  • Pracovať doma aj občas v zahraničí
  • Cestovať medzi pracoviskami v Nádražnej Ivanki pri Dunaji a Tomášove na Mierovej

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Vykonávaš údržbu a opravy strojov
  • Vyrábaš súčiastky pre nové stroje
  • Vyrábaš nové stroje a strojné technológie

Pracovná doba:

  • 8 hodín denne
  • Práca od pondelka do piatku

  • Môžeš neustále zdokonaľovať svoje zručnosti a vedomosti vďaka možnosti priebežného vzdelávania a rozvoja
  • Okrem stravných lístkov s príspevkom nad rámec zákona ti ponúkame aj ročný finančný bonus - podiel na zisku
  • Odmeny podľa tvojich výsledkov a sociálny program ti ukážu, že tvoja práca je oceňovaná
  • Pravidelné firemné akcie a teambuildingové aktivity ti umožnia nadviazať nové priateľstvá a užiť si voľný čas s kolegami
  • Zabezpečené pracovné pomôcky a pracovné odevy ti uľahčia prácu a zabezpečia tvoje pohodlie
  • Môžeš sa tešiť aj na ďalšie benefity, ktoré ti radi predstavíme na pohovore!

Informácie o výberovom konaní

životopis zaslať mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

stroje a zariadenia

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Platný zváračský preukaz (MIG/MAG, TIG) - rozsah uviesť
  • Znalosť čítania strojných výkresov
  • Vyštudovaný odbor strojárskej techniky alebo podobné vzdelanie
  • Prax v oblasti strojárskej výroby vítaná
  • Zručnosť a precíznosť pri práci s rôznymi materiálmi a nástrojmi
  • Samostatnosť, zodpovednosť a pracovitosť
  • Flexibilita a tímovosť

V rámci strojárskej výroby jednoúčelové stroje a technologické celky. Ako sú montážne automaty, letmé píly, dopravníkové systémy, miešacie technológie, zváracie a manipulačné pracoviská.
Na Slovensku máme niekoľko pobočiek. Poskytujeme servis pre výrobné technológie prosperujúcim spoločnostiam doma aj v zahraničí. Realizujeme vlastný výskum a vývoj.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4838161  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac