Logo StrojCAD

Obchodno-technický manažér

StrojCAD

Miesto práce
Lastomírska 2, Michalovce
Termín nástupu
31.7.2024
Od 1 500 EUR/mesiacnástupná mzda, s možnosťou zvýšenia mzdy po dohodnutej dobe a splnení požadovaných kritérií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Významný slovenský výrobca drevoobrábacích strojov - kotúčových píl na porez guľatiny pre piliarské prevádzky - hľadá šikovného obchodníka s technickým vzdelaním a myslením.
Hľadáme predovšetkým človeka, ktorého zaujíma predaj špičkových technológií a hľadanie vhodných technických riešení, a ktorý rád sa stretáva a rozpráva so zákazníkmi, s cieľom vyriešiť ich požiadavky.
Náplň práce:
- Príjem a koordinácia dopytov a objednávok na vyrábané stroje a náhradné diely
- Príprava cenových ponúk, kalkulácií, ako aj návrhov rozpočtov projektov
- Obchodno-technické a projektové zastrešenie nových zákaziek
- Starostlivosť o zákazky, komunikácia s príslušnými zákazníkmi, koordinácia interných oddelení podieľajúcich sa na realizácii zákazky (obchod, konštrukcia, nákup, výroba, atď.)
- Zodpovednosť za realizáciu zákazky od jej prijatia až po expedíciu, s cieľom dodania v požadovanom čase a v kvalite.
- Aktívne vyhľadávanie a jednanie s novými zákazníkmi
- Telefonická a písomná komunikácia cez email, osobne, v slovenskom a v anglickom jazyku
- Vedenie obchodnej agendy, administratíva spojená s predajným procesom
- Monitorovanie trhu a konkurencie
- Prinášať predajné a marketingové iniciatívy

Práca v stabilnej a rastúcej firme s 31-ročnou tradíciou, príjemné pracovné prostredie a priateľský tím, ktorý vyvíja, vyrába a dodáva inovatívne produkty
Príspevok na stravovanie
Flexibilná pracovná doba
Možnosť osobnostného i kariérneho rozvoja, neformálne vzťahy na pracovisku
Možnosť byť pri budovaní a expandovaní slovenskej spoločnosti
Ďalšie zamestnanecké benefity budú prezentované na pracovnom pohovore

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zašlite na e-mailovú adresu [email protected].
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 61 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj výrobných strojov, technológií

Počet rokov praxe

10

- Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- Predchádzajúce skúsenosti s predajom technológií... (min. 5 rokov)
- Výhodou sú skúsenosti v medzinárodnom obchode a znalosť ďalšieho cudzieho jazyka
- Pozitívny a aktívny prístup k práci
- Výborné komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
- Samostatnosť, obchodné a technické myslenie

​- Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu

Spoločnosť StrojCAD, s. r. o. patrí v súčasnosti k významným výrobcom drevoobrábacích strojov na Slovensku.
Viac o nás na https://www.strojcad.sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4803867  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac