Pracovník v drevovýrobe

Strojbal s.r.o.

Miesto práce
Brehy
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
960 Eur + príplatky, príspevky a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha jednoúčelových strojov, práca s pneumatickým náradím, práca s ručným náradím, montážne práce, obsluha VZV, práca v tíme podľa pokynov majstrov výroby, projektová výroba, práca v sklade

Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, v novovybudovaných výrobných priestoroch s moderným technickým zabezpečením.
Stabilná práca s pravidelným príjmom, v príjemnom pracovnom prostredí
Odmeny za zlepšovacie návrhy,
Príplatky za hmotnú zodpovednosť
Príplatky k hodinovej odmene za nadčasy,
Koncoročné odmeny,
Možnosť čerpať zálohy,
Možnosť zapožičania firemných vozidiel a náradia,
Možnosť ubytovania v blízkosti prevádzky,
Pracovné oblečenie,
Firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Predchádzajúca prax vo výrobe podmienkou.
Predchádzajúca prax v drevovýrobe výhodou.

Prosíme uchádzačov aby posielali krátke životopisy, postačuje aj formou textu v mailovej správe. Spoločnosť plánuje obsadiť viacero miesť, priebežne počas výberového konania budeme uchádzačov kontaktovať s ponukou osobného pohovoru. Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 44 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Predchádzajúca prax vo výrobe podmienkou
Zodpovednosť
Pracovitosť
Ochota občasnej práce nadčas
Tímový duch
Dobrý fyzický stav
Zručnosť a odbornosť
Ochota učiť sa
Schopnosť samostatne pracovať

Spoločnosť Strojbal s.r.o. je rodinná spoločnosť, zaoberá sa najmä výrobou drevených obalov a realizáciou zámorských balení. Pôsobí na trhu už 19 rokov. Výrobný areál sa nachádza v obci Brehy pri Novej Bani. Videoprezentáciu spoločnosti Strojbal s.r.o.si môžete pozrieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=J0Z7rxMFbpg

Brehy 459
96801 Nová Baňa

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Pavel Škoda
Tel.: +421910960479
E-mail: poslať životopis
ID: 3467210   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   960 Eur + príplatky, príspevky a odmeny