Obrábač kovov

Strojárne Švábovce s.r.o.

Miesto práce
Švábovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 222 EUR/mesiacVýška mzdy bude stanovená dohodou individuálne na osobnom pohovore s prihliadnutím na PRAX a SKÚSENOSTI kandidáta. Možnosť práce na živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba súčiastok podľa výkresovej dokumentácie
- programovanie, zoradenie a obsluha strojov
- práca na klasických obrábacích strojoch ( sústruh, fréza)
- frézuje ploché a skriňové súčiastky – rôzne špecifické dielce, hobľuje plochy, osadenia, drážky a dutiny,
- opracováva polovýrobky pomocou fréz a iných nerotačných obrábacích strojov a zariadení s dôrazom na zachovanie požadovaného tvaru, rozmerov a povolených odchýlok podľa technického výkresu,
- vykonáva jednoduché povrchové úpravy polovýrobku,
- obrábanie súčiastok, sústruženie, frézovanie, vŕtanie
- základná údržba technického stavu zvereného zariadenia
- zodpovedá za kvalitu pridelenej práce
- vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

  • Zabezpečíme ti zvýšenie odbornosti a príležitosť uplatniť sa v našej spoločnosti.
  • V prípade potreby ti zabezpečíme ubytovanie v blízkosti areálu firmy.
  • Užívajte si teplú stravu vo vlastnej kuchyni.
  • Poskytujeme príjemné pracovné prostredie a kvalitné pracovné nástroje.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štrukturovaným životopisom na nižšie uvedenú kontaktnú adresu.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Ostatné znalosti

Viazačský preukaz - Pokročilý
technická spôsobilosť - Mierne pokročilý
čítanie dielenský výrobných výkresov - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Práca je vhodná pre manuálne zručného kandidáta so zodpovedným prístupom k pracovným povinnostiam, s technickým zmýšľaním. Výhodou sú predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti strojárskej výroby na obdobnej pozícií a ovládanie čítania výkresovej dokumentácii.

Zaoberáme sa výrobou zváraných technologických celkov pre domáci aj zahraničný trh. Sme spoločnosťou s dlhodobou tradíciou v tejto oblasti. V súčasnosti prechádzame dôležitými zmenami a obnovou technologického parku, čo má priamu súvislosť s náborom nových pracovných síl.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Podolinská
Tel.: +421911212068
E-mail: poslať životopis
ID: 4815554  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 222 EUR/mesiac