Zvárač alebo zámočník

Strojárne Švábovce s.r.o.

Miesto práce
Švábovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 2 500 EUR/mesiacVýška mzdy bude stanovená dohodou po osobnom pohovore, takto je uvedená z dôvodu diskrétnosti a zachovania ochrany osobných údajov. SZČO u najlepších uchádzačov 10,-- €/hodina.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícií strojný zámočník budete zodpovedný za:
- opracovávanie strojných súčastí pilovaním, rezaním, sekaním, vyrovnávaním, ohýbaním,
vŕtaním a vystruhovaním,
- zostavovanie výrobkov z polotovarov /výpalky, nadelený materiál a iné/ podľa výkresovej
dokumentácie.
- zostavovanie jednotlivých častí strojov a strojných zariadení,
- vykonávanie jednoduchých opráv a údržbu zverených strojov a zariadení

Na pozícií zvárač budete zodpovedný za:
- zváranie kovových materiálov v súlade s technickou dokumentáciou,
- zváranie oceľových konštrukcií ako sú: podperné oceľové konštrukcie, pásové dopravníky
a násypky, výrobky pre banský priemysel, výrobky pre druhotné spracovanie odpadu,
konštrukcie podľa dodanej výrobnej dokumentácie.
- používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedať za ich správne nastavenie a
používanie,
- dodržiavať technické postupy a programy zvárania
- spolupráca s majstrom a členom OTK

- zabezpečíme zvýšenie odbornosti pracovníkov, ktorí sa úspešne uplatnia v spoločnosti
- v prípade potreby vieme zabezpečiť ubytovanie v blízkosti areálu firmy
- poskytujeme teplú stravu vo vlastnej kuchyni

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štrukturovaným životopisom na nižšie uvedenú kontaktnú adresu.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Ostatné znalosti

certifikát STN EN ISO 9606-1 - št. skúška - Pokročilý
platný zváračský preukaz /modrý/ - Pokročilý
technická spôsobilosť - Mierne pokročilý
čítanie dielenský výrobných výkresov - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Práca je vhodná pre manuálne zručného kandidáta so zodpovedným prístupom k pracovným povinnostiam, s technickým zmýšľaním. Výhodou sú predchádzajúce pracovné skúsenosti z výrobnej spoločnosti na obdobnej pozícií a ovládanie čítania výkresovej dokumentácii.
Certifikát podľa normy STN EN ISO 9606-1 (platný certifikát na metódu zvárania 135, 141).

Zaoberáme sa výrobou zváraných technologických celkov pre domáci aj zahraničný trh. Sme spoločnosťou s dlhodobou tradíciou v tejto oblasti. V súčasnosti prechádzame dôležitými zmenami a obnovou technologického parku, čo má priamu súvislosť s náborom nových pracovných síl.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4501982  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac