Obsluha deliacej linky

STRIP, a.s. Košice

Miesto práce
Pri krásnej 4, Nad jazerom
Termín nástupu
ihneď
1 350 - 1 800 EUR/mesiacV mzde je zahrnuté: základná mzda (5,82 EUR/hod), rizikový príplatok (0,862 EUR/hod) a výkonnostný bonus (30+%). + individuálny bonus + bonus za zastupovanie + príplatok ku mzde za samostatné ovládanie každej linky (po zaškolení) + stravná jednotka 7,- EUR/deň (príspevok zamestnávateľa 5,10 EUR/deň)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava baliaceho materiálu a balenie oceľových pások a oceľových tabúľ
- práca s pneumatickým náradím (ručné páskovače, klincovačka), práca na kotúčovej píle
- práca na VZV (ak uchádzač vlastní príslušný preukaz)
- práca so závesnými a viazacími prostriedkami a práca so žeriavom ovládaným diaľkovo
(ak uchádzač vlastní príslušné preukazy)
- obsluha deliacich liniek (po zaškolení)
- evidencia výroby do interného systému (po zaškolení)
- práca v dvojzmennej (7,5 hod.) prevádzke Po-Pia

- Odmeny vyplácané od 1. mesiaca
- Výkonnostná zložka mzdy 30+%
- Individuálny bonus
- Bonus za zastupovanie
- 13. plat
- Vernostný bonus – od 1 roku v spoločnosti
- Výška stravného hradená zamestnávateľom 5,10 EUR/deň s možnosťou vyplácania na
účet alebo na stravovaciu kartu
- Príspevok do 3. piliera doplnkového dôchodkového pripoistenia
- Školenia preplácané zamestnávateľom (VZV, žeriav, viazač bremien)
- Bonus za odporučenie nového kolegu 300,- EUR
- Možnosť kariérneho rastu – zaškoľovanie na jednotlivých deliacich linkách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota a chuť pracovať v strojárskej výrobe
- spoľahlivosť
- zmysel pre tímovú prácu
- ochota učiť sa nové veci
- dôsledný prístup
- logické myslenie
- skúsenosť s prácou na deliacich linkách - výhodou
- platný preukaz na obsluhu motorových VZV do 5t
výhodou
- platný preukaz na viazanie bremien - výhodou
- platný preukaz na obsluhu žeriavu „A3“ - výhodou

Strip, a.s. sa zaoberá pozdĺžnym a priečnym delením hutného materiálu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4658232  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac