Plánovač výroby/Koordinátor logisitky

STRIP, a.s. Košice

Miesto práce
Pri krásnej 4, Nad jazerom
Termín nástupu
okamžite
950 - 1 300 EUR/mesiacprémie do výšky 30% základného platu pri plnení požadovaných ukazovateľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkom a pravidelný prenos zákazníckych objednávok do systému PARADOX
- termínové plnenie dodávok zákazníkom
- plánovanie výroby
- ostatné práce, ktoré sú obvyklou pracovnou náplňou danej pracovnej pozície podľa pokynov nadriadeného

V prípade záujmu Vás žiadame o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, hutnícky, strojnícky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax na podobnej pozícii veľkou výhodou. Angličtina podmienkou. Úspešný kandidát musí byť samostatný a mať vysoké organizačné schopnosti. Podmienkou je analytické a logické myslenie, a schopnosť rýchlo sa rozhodovať. Dôležitá je precíznosť a zmysel pre detail.

Strip, a.s. sa zaoberá pozdĺžnym a priečnym delením hutného materiálu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3266582  Dátum zverejnenia: 6.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac