Skladník/ asistent predaja (Ref. č.: SKLAD1)

STRIME s.r.o.

Miesto práce
Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
21.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 5.50 Eur na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovné pozície do skladov a predajní Drefoefektu v prevádzke v Lokci a v Námestove. Práca zahŕňa manipuláciu s tovarom, príjem a expedícia tovaru, evidencia a kontrola.
Nevyhnutná je zručnosť a skúsenosti s prácou na vysokozdvižnom vozíku.

Jedná sa o kumulatívnu pozíciu.

Životopisy môžete posielať aj emailom na info@drevoefekt.sk, alebo aj na pobočku do Lokce (Drevoefekt, ulica kolónia 528, Lokca), alebo na predajňu Drevoefektu v Námestove (ulica Polom 1125, 029 01 Námestovo).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.7.2018 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predchádzajúce skúsenosti v sklade sú vítané.

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom veľkoplošného materiálu (DTD, HDF, MDF, OSB atď) a jeho následným spracovaním. Porezom, predovšetkým laminovanej drevotriesky (laminovaná DTD) a jej olepením ABS a laserovými hranami vyrábame polotovary na výrobu nábytku.

Karpatské námestie 10
831 06 Bratislava

Kontakt

ID: 3420334   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 5.50 Eur na hodinu