Projektový manažér

STREICHER SK, a. s.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
po dohovore
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 €/mesiac + 15% prémie po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis činnosti :
- komunikácia s poddodávateľmi a so zákazníkom
- zabezpečovanie výkresovej dokumentácie a potrebných výpočtov a kalkulácií ku výrobe
- koordinácia výroby firmy a poddodávateľov materiálov a služieb
- ekonomické sledovanie nákladov a výnosov
- zabezpečovanie výkresovej dokumentácie a materiálu

Ponúkame prácu v perspektívnej spoločnosti v SR alebo v zahraničí, výhodné platové podmienky, odmeny a bonusy v zmysle platnej kolektívnej zmluvy, preplácanie stravného zamestnávateľom nad úroveň stanovenú zákonom, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.

Písomné žiadosti s profesijným životopisom zašlite na adresu STREICHER SK, a.s., Hruštiny 602, 010 01 Žilina alebo e-mailovú adresu: [email protected].
Vhodní uchádzači budú telefonicky oslovení a pozvaní na osobný pohovor, preto v žiadosti uveďte kontaktné údaje.
Upozornenie: Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie (ďalej aj ako "dotknutá osoba") udeľuje svoj súhlas spoločnosti STREICHER SK, a. s., Hruštiny 602, 010 01 Žilina, IČO: 36425851 (ďalej aj ako "prevádzkovateľ") so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania a uloženia osobných údajov do databázy záujemcov o zamestnanie prevádzkovateľa, a to v zmysle ustanovenia § 5 písm. a) a v zmysle ustanovenia § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Dotknutá osoba udeľuje súhlas v rozsahu predloženom v jej žiadosti o prijatie do pracovného pomeru, t. j. najmä meno a priezvisko, dátum narodenia, bydlisko, kontakt na dotknutú osobu, informácie o vzdelaní a praxi dotknutej osoby a iné. Dotknutá osoba poskytuje súhlas na obdobie 6 mesiacov /rokov.
V zmysle § 14 ods. 3 zákona č. 18/2018 Z. z. dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré sa jej týkajú. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založenom na súhlase pred jeho odvolaním. Dotknutá osoba môže súhlas odvolať rovnakým spôsobom akým súhlas udelila, t. j. zaslaním odvolania súhlasu prevádzkovateľovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenské

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Práca s PC ako aj s kresliacimi programami AutoCADu podmienkou
• Ovládanie minimálne jedného cudzieho jazyka je podmienkou (NemJ, AnglJ)
• Vodičský prekaz skupiny B je podmienkou
• Schopnosť používať programy na rozpočty vítaná

Dodávateľ v oblasti strojárenskej výroby.
www.streicher.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3735705  Dátum zverejnenia: 15.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 €/mesiac + 15% prémie po skúšobnej dobe