DD PNEU - Obchodní zástupce

STREGONE s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Okres Nitra

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme obchodní zástupce pro regiony: Západní a část Středního Slovenska

Náplň práce:

- Prodej z tabletu prostřednictvím internetového obchodu www.ddpneu.cz při návštěvách u zákazníků z osobního automobilu
- Prezentace internetových obchodů, novinek a stávajícího sortimentu (spotřební materiál, nářadí, strojní vybavení a jiné)
- Rozvoj obchodních aktivit v regionu a budování obchodních vztahů se zákazníky
- Aktivní vyhledávání nových zákazníků a jich registrace na e-shopu firmy
- Poskytování odborného poradenství zákazníkům

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- Práci v prosperující společnosti s více 19-letou historií
- Nadstandardní výdělek bez horního stropu dle obchodních výsledků
- Příjemný pracovní kolektiv a férové jednání
- Profesní i osobnostní rozvoj
- Zavedenou obchodní síť odběratelů
- Logistickou i odbornou podporu
- Osobní automobil
- Mobil, diety, iPad a další zaměstnanecké výhody
- Vždy volné víkendy

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu zasílejte:

- svůj profesní životopis
- aktuální fotografii
- motivující zdůvodnění, proč o danou pozici chcete usilovat

Upozornění:
Do průvodního dopisu uveďte, prosím, souhlas se zpracováním osobních údajů dle § 21 zákona 101/2000 Sb.
Pokud Vaše podklady nebudou odpovídat výše uvedeným požadavkům, nebudeme moci na Vaši nabídku reagovat.

Více informací o firmě: www.ddpneu.cz

Naše firemní poslání:
Posláním společnosti DD PNEU je poskytovat naším zákazníkům to nejlepší zboží, služby a vztahy, a to tak, aby název firmy DD PNEU pro ně byl synonymem kvality, spolehlivosti a vzájemné důvěry.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Společnost DD PNEU s.r.o. je dynamicky se rozvíjející specializovaná velkoobchodní firma, která působí v oblasti kompletního vybavení pneuservisů. Za více než 19 let činnosti jsme vybudovali širokou síť spokojených zákazníků a to jak v České tak i Slovenské republice. Našim krédem je slogan „POČÍTEJTE S KVALITOU“, který nejlépe vystihuje cíl našeho snažení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Obchodnická zkúsenosť, obchodovanie ako záľuba

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- Vzdělání min. SŠ
- Obchodní talent, zálibu v obchodování (hledáme obchodníka každým coulem)
- Velmi dobré komunikační schopnosti
- Loajalitu k firmě
- Vysoké pracovní nasazení
- Časovou flexibilitu
- Touhu učit se novým věcem
- Cílevědomost
- Férové jednání, silný morální kredit
- Samostatnost
- Řidičské oprávnění B1 a praxi v řízení motorového vozidla
- Dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Stregone s.r.o. je specializovaná vzdělávací, konzultační a personálně-poradenská společnost, která se primárně zabývá dlouhodobým rozvojem vedoucích zaměstnanců firem a organizací. Prioritním posláním a zaměřením je vzdělávání a koaching vrcholových manažerů v návaznosti na podnikatelskou strategii, vizi a hodnoty firmy. Současně pro své dlouhodobé klienty a obchodní partnery zajišťuje nadstandardní služby komplexního poradenství v oblasti náboru zaměstnanců. U vybraných společností pak organizuje "na klíč" i výběr vhodných uchazečů pro uvolněné pozice s celkovou realizací celého výběrového procesu. Na Slovensku v současnosti např. realizuje výběr a zaškolení všech zaměstnanců pro nové pobočky renomované obchodní společnost SIKO KÚPELNĚ - pobočky v Bratislavě, Košicích, Popradě a dalších místech. (Více informací SIKO KÚPEĽNE a.s. – predajne plné inšpiracií: www.siko-kupelne.sk)

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1485920  Dátum zverejnenia: 1.12.2016