Telefonista/ka s fixným príjmom a bonusovými odmenami

Street Deal s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1 000 EUR/mesiac500€/mesiac + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň:
Osobný telefonista, telefonistka, je pozícia vytvorená v našej obchodnej spoločnosti ako administratívna a operatívna podpora práce našich obchodných špecialistov.
Funguje podobne ako osobný asistent, dohaduje schôdzky so zákazníkmi, stará sa o itinerár, pracuje s databázou a našim online systémom.
Na rozdiel od asistenta, jeho hlavnou úlohou je telefonovanie, čiže komunikácia, nie papierovanie…
Práca v príjemnom kancelárskom prostredí s najvyššou možnou mierou technického zázemia. Nejedná sa o žiadne Call centrum “hlava na hlave”.
Osobný telefonista pracuje s modernými systémami a vždy pre maximálne 5 špecialistov.
Do 8 hodín denne ,po-pia

Čo ponúkame:
-stabilný plat, ale zároveň možnosť variabilnej zložky ovplyvniť si výplatu
-zdarma školenia, workshopy, špeciálne obchodné techniky
-vlastný stôl v kancelárií
-osobnostný rozvoj
-Team buildingy, dovolenky.
- Stabilná medzinárodná spoločnosť
- Príjemné a luxusné pracovné prostredie

- Bonusy/prémie
- Firemné akcie
- Vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

Výberové pohovory prebiehajú v 2 kolách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Proaktívny prístup k práci
- Vysoké pracovné nasadenie
- Zodpovednosť, samostatnosť
- Dôslednosť
- Chuť rozvíjať sa a pracovať
- Skúsenosti s promo akciami výhodou

Koho hľadáme:
- Uchádzačov s ukončeným stredoškolským vzdelaním
- S čistým trestným registrom
- Cieľavedomosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť

V oblasti priameho marketingu pôsobíme vyše 15 rokov a patríme k špičke na stredoeurópskom trhu. Naša obchodná platforma, založená na báze amerických firiem, dokáže zabezpečiť prísun desiatok tisíc nových zákazníkov ročne s vysokou efektivitou a s minimálnym úsilím nášho obchodného partnera.Využívame najmodernejšie predajné techniky z oborov Performance tunig, Sales hypnóza, Headhunting, NLP, Cialdiniho princípy podvedomého vplyvu atď...
Systém, vzdelávanie a prostredie sú naše najsilnejšie piliere.
Špičkové výsledky dosahujeme uvedomením intuitívnych kvalít našich manažérov a predajcov v kombinácii s využitím svojho jedinečného spôsobu.
ID: 3759450  Dátum zverejnenia: 10.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1 000 EUR/mesiac500€/mesiac + odmeny