Primár oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny

Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Miesto práce
Cesta k nemocnici 1, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 749 EUR/mesiacosobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Intenzívna preventívno- liečebná starostlivosť na lôžkovom oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny alebo poskytovanie odborných zákrokov a výkonov vrátane umelej pľúcnej ventilácie a hemodynamického monitorovania. Organizácia, plánovanie, koordinovanie a kontrola poskytovanej zdravotnej starostlivosti v rámci oddelenia, vrátane tvorby špecifických individuálnych postupov a plánov v starostlivosti o pacienta.

- vybavenosť pracovísk najmodernejšou zdravotníckou technikou
- profesionálny kolektív
- dovolenka v dĺžke 1 týždňa nad rámec Zákonníka práce
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť využívania karty MultiSport - vstup do športových a rekreačných centier
- príspevok na rekreáciu v SR - v zmysle platnej legislatívy

Prihlášky do výberového konania, doplnené profesijným životopisom, dokladmi o dosiahnutom vzdelaní, potvrdením o registrácii v stavovskej organizácii, spolu s ostatnými dokladmi uvedenými v kvalifikačných predpokladoch pre obsadenie príslušného pracovného miesta zasielajte doporučene v obálke označenej „neotvárať - výberové konanie“ najneskôr do 13.3.2024 (vrátane) na adresu:
Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s., Cesta k nemocnici 1, 974 01 Banská Bystrica
Uchádzača, ktorý spĺňa predpoklady pozve zamestnávateľ na výberové konanie najmenej sedem dní pred jeho začatím s uvedením dátumu, miesta a hodiny výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekár so špecializáciou v odbore anestéziológie a intenzívnej medicíny

Počet rokov praxe

15

- vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v doktorskom študijnom programe všeobecné lekárstvo v študijnom odbore všeobecné lekárstvo
- odborná spôsobilosť na výkon špecializovaných pracovných činností v odbore anestéziológia a intenzívna medicína
- odborná spôsobilosť na riadenie a organizáciu zdravotníctva v niektorom zo špecializačných odborov alebo najmenej pätnásťročná odborná zdravotnícka prax
- znalosť všeobecne záväzných právnych predpisov v oblasti poskytovania zdravotnej starostlivosti
- organizačné a riadiace schopnosti, komunikatívnosť, flexibilita
- bezúhonnosť
- ovládanie práce s PC
- znalosť cudzieho jazyka vítaná

Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. Banská Bystrica je vysokošpecializovaný ústav poskytujúci komplexnú ambulantnú a ústavnú starostlivosť o dospelých pacientov s vrodenými a získanými chorobami srdca a veľkých ciev.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4294613  Dátum zverejnenia: 21.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 749 EUR/mesiac