Mzdový účtovník/čka, personalista/ka

Stredoslovenské osvetové stredisko v Banskej Bystrici

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
635,5 - 826,5 EUR/mesiacPlatová trieda 5 - 6 v závislosti od dosiahnutého vzdelania , platový stupeň bude určený podľa dĺžky praxe v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov - osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné vedenie a spracovanie mzdovej agendy
- samostatné spracovanie a vedenie personalistiky, vyhotovovanie zmlúv a dohôd
- sledovanie a implementácia legislatívnych zmien do interných procesov organizácie
- komunikácia s príslušnými inštitúciami (poisťovne, daňový úrad a iné)
- evidencia a spracovanie faktúr a objednávok
- organizačné práce pri podujatiach SOS

– pružný pracovný čas
– 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
– sick days
– dávka pri PN nad zákonný nárok a iné výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Životopis spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania a motivačným listom posielajte na [email protected] do 19.7.2019 . Vybraných kandidátov budeme pozývať na pracovný pohovor (osobný pohovor a test zameraný na požadované zručnosti).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OpenOffice.org Calc - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita
- ochota vzdelávať sa
- komunikatívnosť
- schopnosť pracovať s ľuďmi

Stredoslovenské osvetové stredisko Banská Bystrica
Krajská kultúrno-osvetová, metodická a vzdelávacia inštitúcia (príspevková so samostatnou právnou subjektivitou) osobitne aj pre okresy Banská Bystrica a Brezno, s pôsobnosťou pre Banskobystrický samosprávny kraj.
Zaoberá sa odborno-poradenskou, metodickou a informačno-dokumentačnou činnosťou.
Pri organizovaní kultúrnych podujatí spolupracuje s mestami a obcami regiónu.
Viac informácií sa dozviete na www.sosbb.sk
Zriaďovateľ inštitúcie a nadriadený orgán: Banskobystrický samosprávny kraj
Námestie SNP 23, 975 41 Banská Bystrica
ID: 3713403  Dátum zverejnenia: 10.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 635,5 - 826,5 EUR/mesiacPlatová trieda 5 - 6 v závislosti od dosiahnutého vzdelania , platový stupeň bude určený podľa dĺžky praxe v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov - osobný príplatok