Mzdový účtovník

Stredoslovenské múzeum

Miesto práce
Nám. SNP 4/A, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vyhotovovanie pracovných zmlúv, rozhodnutí o plate, zaraďovanie zamestnancov do platových tried, určovanie platových stupňov – sledovanie postupov zamestnancov, kontrola evidencie dochádzky, archivácia priepustiek, dovolenkových lístkov, práce nadčas, čerpanie náhradného voľna, spracovanie miezd v softweri Humanet, zápis dochádzky, zrážok zo mzdy, príplatky za soboty a nedele, spracovanie mesačných výkazov do sociálnej a zdravotnej poisťovne, prehľadov a hlásení na Daňový úrad, ročné výkazy na úrad práce, sociálnych vecí a rodiny, štatistické výkazy. Metodické usmerňovanie v oblasti Zákonníka práce.

pružný pracovný čas, dovolenka + 5 dní podľa Kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

samostatnosť, zodpovednosť, presnosť

Stredoslovenské múzeum je regionálna inštitúcia s komplexnou dokumentáciou vývoja spoločnosti a prírody v Banskobystrickom kraji. Na základe prieskumu a vedeckého výskumu zhromažďuje, vedeckými metódami zhodnocuje, odborne spravuje, ochraňuje a sprístupňuje zbierkové predmety ako súčasť kultúrneho a prírodného dedičstva. Neodmysliteľnou súčasťou poslania múzea je prezentačná a výchovno-vzdelávacia činnosť (tvorba výstav, usporadúvanie vzdelávacích podujatí, prednášok a seminárov) venovaná širokej odbornej i laickej verejnosti so zvláštnym zreteľom na školopovinnú mládež.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3262270  Dátum zverejnenia: 6.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou