Prevádzkový elektrikár

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

Miesto práce
Hnúšťa
Termín nástupu
15.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
974 EUR/mesiac- mesačné výkonnostné odmeny po zapracovaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • opravy elektrickej inštalácie el.zariadení
  • zisťovanie príčin porúch na el.inštalácií
  • zhotovovanie a oprava doplnkov el.prívodov
  • operatívne odstraňovanie nedostatkov, vád, porúch,havárií zistených na zariadeniach
  • údržba objektov a vodovodnej siete podľa pokynov nadriadeného
  • vykonávať ďalšie práce podľa pokynov nadriadených

-uzatvorenie pracovnej zmluvyna 1 rok po prehodnotení na dobu neurčitú

-pravidelné školenia a udržiavanie odbornej spôsobilosti

-práca v stabilnej spoločnosti

-5 dní platenej dovolenky nad rámec zákona

-príspevok na stravovanie aj počas dovolenky

-príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)

-cafeteria Benefit plus

-Karta Multisport so vstupom na viac ako 600 športovísk

-ďalšie výhody a sociálne benefity

Kontaktovaní budú iba vhodní uchádzači, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Pracovná doba: Pondelok – Piatok, Základná denná pevná prevádzka 8h
(od 7:00 do 15:00 hod ), pohotovosť mimo pracovného času

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.5.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

- SOU technického smeru resp. odbor elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

-§ 22 samostatný elektrotechnik - podmienkou

-vodičský preukaz skupiny B - podmienkou

-dobrý zdravotný stav

-fyzickú zdatnosť

Hlavným predmetom činnosti Stredoslovenskej vodárenskej prevádzkovej spoločnosti, a.s. je zabezpečenie výroby a dodávky pitnej vody, odvádzania a čistenia odpadových vôd v regióne pôsobnosti s dôrazom na udržateľný manažment zdrojov. Vodohospodárske služby poskytujeme mestám, obciam, priemyselným klientom aj individuálnym zákazníkom. Našim zákazníkom je k dispozícii osem zákazníckych centier, a tiež nepretržitá zákaznícka linka.
Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. je súčasťou medzinárodnej skupiny Veolia.
Viac informácií nájdete na: www.stvps.sk, www.veolia.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Gerátová
E-mail: poslať životopis
ID: 4823919  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 974 EUR/mesiac