Strojník vodárenských zariadení

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

Miesto práce
Kostolná 495/32, Málinec
Termín nástupu
15.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
815 EUR/mesiac- mesačné výkonnostné odmeny po zapracovaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrolovať správny postup v procese úpravy vody

- ovládanie prevádzky ÚV po stránke strojnej

- odstránenie nedostatkov a vzniknutých porúch v prevádzke

- riadenie pracovných strojov

- obsluha čerpacích a prečerpávajúcich staníc

- údržba areálu ÚV

- údržba a opravy na skupinovom vodovode

-uzatvorenie pracovnej zmluvy na 1 rok po prehodnotení na dobu neurčitú

-pravidelné školenia a udržiavanie odbornej spôsobilosti

-práca v stabilnej spoločnosti

-5 dní platenej dovolenky nad rámec zákona

-príspevok na stravovanie aj počas dovolenky

-príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)

-cafeteria Benefit plus

-Karta Multisport so vstupom na viac ako 600 športovísk

-ďalšie výhody a sociálne benefity

Kontaktovaní budú iba vhodní uchádzači, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Pracovná doba: Pevná 8 hod + striedač 12 hod (od 6:00 – 14:00 hod., od 06:00 – 18:00 hod od 18:00 – 6:00 hod)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technického smeru : strojnícke, resp. iné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

C

-dobrý zdravotný stav

-fyzickú zdatnosť

-vodičský preukaz skupiny C - podmienkou

-zváračský preukaz ZE-1, ZG-1 - podmienkou

-zodpovednosť a spoľahlivosť

-osobná iniciatíva

-schopnosť samostatnej práce

-ochota učiť sa

Hlavným predmetom činnosti Stredoslovenskej vodárenskej prevádzkovej spoločnosti, a.s. je zabezpečenie výroby a dodávky pitnej vody, odvádzania a čistenia odpadových vôd v regióne pôsobnosti s dôrazom na udržateľný manažment zdrojov. Vodohospodárske služby poskytujeme mestám, obciam, priemyselným klientom aj individuálnym zákazníkom. Našim zákazníkom je k dispozícii osem zákazníckych centier, a tiež nepretržitá zákaznícka linka.
Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. je súčasťou medzinárodnej skupiny Veolia.
Viac informácií nájdete na: www.stvps.sk, www.veolia.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4806323  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 815 EUR/mesiac