Elektromontér

Stredoslovenská energetika, a. s.

993 EUR/mesiac+ 20 % výkonnostná kvartálna odmena (pri 100 % plnení cieľov 594 €) + ročná odmena + 13. a 14. mzda vo výške 56 % + príplatky nad rámec Zákonníka práce a ďalšie zložky odmeňovacieho systému v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy (príplatky za prácu vo výškach...) Priemerná mesačná mzda 1 284 €
Žilinský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.08.2023, príp. dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pracovná pozícia je vhodná pre kandidáta, ktorý má technické myslenie, je manuálne zručný, fyzicky zdatný a pre ktorého práca v exteriéri nebude prekážkou. Miestom výkonu práce je prevažne pridelený región s možnosťou výskytu občasných týždenných cyklov, tzv. "týždňoviek" v rámci Slovenskej republiky.

Pre uvedenú pracovnú pozíciu obsadzujeme jedno pracovné miesto s výkonom práce v regióne Banská Bystrica a jedno pre región Žilina.

Dôležitou požiadavkou je úplne stredoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania (silnoprúdová technika) a odborná spôsobilosť v zmysle vyhlášky č. 508/2009 Z. z. § 21. Prípadnú prepadnutú platnosť osvedčenia Vám zabezpečíme.
Výhodou, avšak nie podmienkou, je vodičské oprávnenie skupiny C a T. Ostatné oprávnenia nevyhnutne potrebné k výkonu práce (viazač bremien, práca vo výškach a pod.) zabezpečíme v našej réžii.

Vašou náplňou práce bude:
• výkon manuálnych elektromontážnych, stavebných prác a prác vo výškach pod dohľadom; alebo dozorom v rozsahu odbornej a zdravotnej spôsobilosti a v zmysle technickej dokumentácie;
• montáž káblových a vzdušných vedení, montáž rozvodní;
• výkon NN a VN prác;
• obsluha strojov a zariadení;
• zodpovednosť za vykonanú prácu z pohľadu kvality a bezpečnosti práce;
• dodržiavanie predpisov BOZP, PO a Bezpečnostných pracovných postupov;
• pomocné stavebné, výkopové a manuálne práce;
• vedenie motorových vozidiel v zmysle platných oprávnení vodičských preukazov;
• plnenie operatívnych úloh útvaru podľa pokynu nadriadeného.

Pracovnú ponuku obsadzujeme pre našu sesterskú spoločnosť Elektroenergetické montáže, s.r.o., ktorej činnosť zahŕňa montáž, údržbu, rekonštrukciu a opravy elektrotechnických zariadení bez obmedzenia napätia. Bližšie informácie nájdete na www.eem.sk

Zamestnajte sa u nás a získate

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, mechanika, energetika

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Úplný začiatočník

Informácie o výberovom konaní

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Pavol Tichý
Tel.: +421905843754
E-mail: poslať životopis