Trainee - obchod

Stredoslovenská energetika, a.s.

Miesto práce
Pri Rajčianke, Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
4,- €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME NADŠENÝCH, AMBICIÓZNYCH, FLEXIBILNÝCH A TALENTOVANÝCH DENNÝCH VYSOKOŠKOLSKÝCH ŠTUDENTOV 4. ROČNÍKA (školský rok 2018/2019).

Kto sa môže prihlásiť?
Ak si na nás nájdeš čas 18 hodín týždenne, ktoré strániš s nami v sídle našej spoločnosti v Žiline, môžeš byť z akéhokoľvek kúta Slovenska. Dôležité je, že pre nás chceš pracovať a dokážeš nám to.

Začneš ako TRAINEE JUNIOR 1. októbra 2018 do mája 2019, užiješ si letné prázdniny a potom nastúpiš ako TRAINEE SENIOR 1. septembra 2019 do apríla 2020 Tvoja úloha bude:
- aktívna účasť na projektoch a podpora pri zabezpečovaní aktivít na pridelenom pracovisku;
- plnenie individuálnych tímových úloh;
- spracovanie, analýza dát a príslušný reporting;
- administratívna podpora a plnenie operatívnych úloh.

Pre konkrétne zameranie bude špecifikovaná tvoja pracovná náplň, a preto uveď, o ktoré zameranie máš prioritne záujem z nasledovných:
- Marketing
- Nákup elektrickej energie
- Verejné obstarávanie
- Cenotvorba
- Starostlivosť o zákazníkov
- Obchod a predaj

Naše požiadavky na teba:
- aby si bol študent denného vysokoškolského štúdia = budúcoročný „štvrták/štvrtáčka“
- pokročilé počítačové znalosti a schopnosť rýchleho zaučenia sa do nových programov
- mierne pokročilá znalosť anglického jazyka
- výhodou sú už existujúce pracovné skúsenosti

My ti ponúkame:
- zaujímavú, pestrú pracovnú náplň, občas náročnú ale ktorá nie je :)
- možnosť sebarealizácie, naštartovania novej kariéry a odborného rastu;
-nadobudnutie reálnych skúseností, účasť na konkrétnych projektoch a úlohách;
- zoznámenie sa s našou firemnou kultúrou;
- odborný rozvoj pod vedením prideleného mentora;
- príležitosť pre nové, náročné úlohy a výzvy;
- absolvovanie rotácie na rôznych našich pracoviskách;
- workshopy šité na mieru;
- účasť na formálnych aj neformálnych firemných, dobrovoľníckych a CSR aktivitách;
- možnosť odborne konzultovať svoju Diplomovú prácu v podmienkach našej spoločnosti.

Nadchla ťa táto ponuka? Ak máš záujem tak nám pošli ŽIVOTOPIS a MOTIVAČNÝ LIST na tému „Prečo chceš byť Trainee v našej spoločnosti.“ Dokumenty zašli v slovenskom jazyku na emailovú adresu [email protected] a nezabudni uviesť, o ktoré zameranie máš záujem, aby sme ti splnili tvoj sen :)

Ak budeš spĺňať naše uvedené požiadavky, budeme ťa kontaktovať do 21 pracovných dní a dáme si osobné stretnutie, aby sme si ťa prekukli :)

V prípade otázok nás kontaktuj na telefónnom čísle 041 519 2247, prípadne e-mailom na [email protected].

V prípade Vášho záujmu o akúkoľvek našu pracovnú ponuku podľa čl. 6 ods. 1 písm. a) a čl. 7 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa ruší smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), je nevyhnutné nám udeliť súhlas so spracúvaním osobných údajov pre účely vedenia evidencie uchádzačov o zamestnanie.

Pokiaľ nám súhlas neudelíte, alebo ho odvoláte, nebudete môcť byť zaradený medzi uchádzačov o zamestnanie a budete z evidencie vyradený.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod, ekonomika, financie, matematika, služby, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Budeme radi, ak medzi tvojimi osobnostnými predpokladmi bude:
- pozitívne myslenie, aktívny, inovatívny a iniciatívny prístup,
- cieľavedomosť a vysoké pracovné nasadenie;
- samostatnosť, precíznosť a schopnosť rýchlej adaptácie sa na nové podmienky;
- schopnosť tímovej spolupráce;
- analytické a koncepčné myslenie.

SKÚSENOSTI, TRADÍCIA, SILNÁ POZÍCIA
Stredoslovenská energetika, a. s. je dodávateľská energetická spoločnosť so sídlom v Žiline, ktorá má 6 dcérskych spoločností. Na trhu pôsobíme už 95 rokov a sme najväčší dodávateľ energie na strednom Slovensku. V celoslovenskom meradle sa naša spoločnosť nachádza na druhom mieste s trhovým podielom 21 %. Energiu dodávame viac ako 600-tisíc zákazníkom. V súčasnosti za nami stojí silná energetická spoločnosť Energetický a průmyslový holding , a. s. Viac o akcionárskej štruktúre a manažmente spoločnosti sa dočítate na našom webe www.sse.sk.

NIE JE TO LEN O ELEKTRINE
Okrem elektriny dodávame našim zákazníkom od roku 2012 aj plyn. V portfóliu máme však aj ďalšie zaujímavé služby a produkty, ktoré našim zákazníkom pomáhajú mať bezpečný, bezstarostný domov a najmä energeticky efektívnu domácnosť. Zaujíma Vás, čo všetko našim zákazníkom ponúkame? Pozrite si kompletné portfólio produktov a služieb pre jednotlivé segmenty zákazníkov: domácnosti, podnikatelia a organizácie, veľkoodberatelia.

KRÁČAME S DOBOU A REŠPEKTUJEME TRENDY
Trend súčasnosti je využívať energie efektívne a my sa snažíme, aby si túto myšlienku osvojili aj naši zákazníci. Pre podnikateľov, ale aj obce či mestá, realizujeme energeticky efektívne riešenia na mieru, vďaka ktorým znižujú svoje náklady na energie.
Základom šetrenia energií je poznať svoju spotrebu a aj to, ako sa vyvíja v čase. Preto sme pre našich zákazníkov pripravili mobilnú aplikáciu Moja SSE, vďaka ktorej majú energie vo svojej domácnosti pod kontrolou a navyše s nami môžu jednoduchšie komunikovať. Ako prví z energetických spoločností sme vytvorili mobilnú aplikáciu SSE PriceWatch pre špecifické potreby veľkoodberateľov. Svojimi funkcionalitami je jedinečná a umožňuje nonstop sledovanie cien energií na burze aj následný rýchly a efektívny nákup komodít. Zaujíma Vás, ako funguje veľkoobchodná burza s energiami a od čoho vlastne závisí cena energií? Prečítaj si zaujímavé informácie na našom webe www.sse.sk.

SKVELÁ SPOLOČNOSŤ, SKVELÍ ĽUDIA
Vážime si našich zamestnancov aj ich rodiny. Boli sme 5x ocenení ako Zamestnávateľ ústretový k rodine, rodovej rovnosti a rovnosti príležitostí za rodinnú politiku a najoriginálnejšie opatrenia. Spomedzi všetkých slovenských energetických firiem sme 3x získali najvyššie ocenenie za efektívne riadenie ľudského kapitálu v sektore energetika. Cena s názvom Leading HR Organisation je udeľovaná spoločnosťou PricewaterhouseCoopers. Získali sme ocenenie Via Bona ako Inšpiratívna firma a AICO GRAND PRIX za podnikové médium roka v kategórii Offline – printové médiá, brožúry, letáky.
Až štvrtina našich kolegov sú študenti vysokej školy a pracujú u nás ako brigádnici alebo začali svoju kariéru u nás ako absolventi škôl. Realizovali sme medzinárodný projekt ERAZMUS pre stredoškolákov a aktívne spolupracujeme s vysokými a strednými školami.
Investujeme do vzdelávania, realizujeme workshopy a sme súčasťou projektov, ktoré posúvajú našu spoločnosť do energetických výšin.
Najskôr kvalitná práca, potom kvalitná zábava a my sa bavíme radi! 
V našej spoločnosti sme jeden veľký tím a spoločne si užívame množstvo firemných aktivít, ako aj kultúrne akcie pre našich zamestnancov či ich rodinných príslušníkov. Spájame sa a spoznávame na teambuildingoch. Pridajte sa do nášho tímu a názvy akcií ako Deň energetikov, Vítanie jari, Rodinný deň, Letné športové hry nebudú len slová, ale reálne zážitky a zábava.

NIE JE NÁM TO JEDNO
Ak ide o pomoc iným, radi priložíme ruku k dielu, nielen finančne, ale aj osobne. Podporujeme rôzne aktivity charitatívneho charakteru, ale makáme aj v rámci vylepšovania ekologickej kondície nášho okolia a regiónu. Viac o našich dobrovoľníckych aktivitách sa dočítate na našom webe www.sse.sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3398414  Dátum zverejnenia: 23.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,- €/hod.