Brigádnik - práca s elektromermi

Stredoslovenská energetika, a.s.

Miesto práce
SSE - Metrológia, s.r.o., Škultétyho, Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vybaľovanie elektromerov z krabíc,
- balenie elektromerov,
- odkrytovanie a zakrytovanie svorkovnice,
- montáž antény,
- vkladanie SIM karty,
- uvoľňovanie a doťahovanie skrutiek vo svorkovnici,
- zavesenie a skladanie elektromerov zo stojanov,
- ukladanie krabíc na vozík,
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

- možnosť plánovania pracovnej doby s prihliadnutím na Váš školský rozvrh;
- aktívna podpora v odbornom, ale aj osobnom rozvoji.

Hľadáme aktívnych a samostatných denných vysokoškolských študentov, ktorí majú záujem o dlhodobú brigádu (aj mimo prázdnin), v rámci ktorej získajú praktické skúseností a reálnu prax vo významnej spoločnosti. Na základe Vášho prístupu počas brigády a pracovných výsledkov, môže byť práve naša spoločnosť Vaším prvým zamestnávateľom po ukončení štúdia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2018 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

- zodpovedný a aktívny prístup,
- ochota a záujem učiť sa,
- samostatnosť,
- zmysel pre detail.

Stredoslovenská energetika, a. s., pôsobí na trhu už viac ako 92 rokov a dodáva energie vyše 700 000 zákazníkom. Okrem dodávky elektriny a plynu ponúkame komplexné riešenia pre zvyšovanie energetickej efektívnosti, optimalizáciu spotreby a manažment energií.
Naše služby neustále zdokonaľujeme, modernizujeme a prispôsobujeme meniacim sa potrebám zákazníkov.

Pre našich zamestnancov vytvárame a podporujeme pracovné prostredie založené na princípoch zákazníckej orientácie, rovnakých príležitostí, otvorenej komunikácie, tímovej spolupráce a dodržiavaní etického kódexu.

Úcta k jednotlivcovi, úcta k životnému prostrediu, snaha o vynikajúci výkon, spoločenská zodpovednosť a potreba integrity sú hodnoty, s ktorými sa stotožňujeme a snažíme sa, aby boli rešpektované jednotlivo i ako celok.

Naša spoločnosť získala viacero ocenení, medzi najdôležitejšie považujeme:
- ocenenie AICO GRAND PRIX 2016 - Podnikové médium roka v kategórii Offline – printové médiá, brožúry, letáky
- ocenenie SPOLOČNOSŤ S NAJEFEKTÍVNEJŠÍM RIADENÍM ĽUDSKÉHO KAPITÁLU V SEKTORE ENERGETIKA (Leading HR Organisation) v roku 2015, 2016 a 2017
- ocenenie Via Bona INŠPIRATÍVNA FIRMA
- 5x ocenený ZAMESTNÁVATEĽ ÚSTRETOVÝ K RODINE, RODOVEJ ROVNOSTI A ROVNOSTI PRÍLEŽITOSTI.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Pri Rajčianke 8591/4B
010 47 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Michálková
Tel.: 041 519 2652
E-mail: poslať životopis
ID: 3392493   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3 €/hod.