Elektrikár

Stredoslovenská distribučná, a.s.

Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
01.04.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• realizovanie montáže, demontáže, výmeny a obsluhy meracích zariadení a systémov pre meranie odberu, spotreby a dodávky elektrickej energie vrátane odpočtu meracích zariadení a ostatných údajov z meracích zariadení;
• realizácia nových pripojení pri dodržiavaní štandardov kvality;
• prevádzka a obsluha elektrického zariadenia SSE- D, a.s. (EZ ) VN a NN;
• odstraňovanie následkov havárií, kalamít a poruchových stavov EZ VN a NN a účasť na pohotovostnej službe;
• vykonávanie pravidelných a mimoriadnych prehliadok a revízií na zariadeniach VN a NN v zmysle platných STN a PPČ;
• vykonávanie údržby, montážnych prác a opráv EZ VN a NN bez napätia a pod napätím;
• zaisťovanie beznapäťového stavu EZ VN na B príkaz;
• práca s informačnými systémami riadenia údržby a zber dát pre potreby riadenia elektrizačnej sústavy SSE- D, a.s.

V prípade Vášho záujmu, zašlite profesijný štruktúrovaný životopis, spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku najneskôr do 15.03.2018 na uvedené kontaktné údaje:

• email: kariera@ssd.sk
• resp. poštou na adresu:

sekcia Ľudské zdroje
Výberové konanie
Pri Rajčianke 2927/2
010 47 Žilina

Do predmetu e-mailovej správy, alebo na obálku, či priamo v žiadosti pri písomnom styku, UVEĎTE NÁZOV POZÍCIE, o ktorú sa uchádzate "ELEKTRIKÁR LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ".
Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že vhodných kandidátov na obsadzovanú pracovnú ponuku budeme kontaktovať najneskôr do 14 pracovných dní.

V súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č.122/2013 Z. z. si Vás dovoľujeme upozorniť, že zaslaním Vášho životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania nám poskytujete súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov za účelom tohto výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika (silnoprúd)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• úplne stredné odborné vzdelanie elektrotechnického zamerania (silnoprúd);
• odborná spôsobilosť podľa Vyhlášky č. 508/2009 Z. z. min. § 22;
• vodičský preukaz skupiny B, vítaná skupina C a T;
• zodpovednosť;
• flexibilita samostatnosť;
• spoľahlivosť;
• schopnosť tímovej práce;
• manuálna zručnosť;
• technické myslenie;
• výborná fyzická kondícia pre práce vo výškach.

Stredoslovenská distribučná, a. s. je distribučná energetická spoločnosť. Pôsobí v Žilinskom, v Banskobystrickom a v časti Trenčianskeho kraja, kam distribuuje elektrickú energiu pre cca 735 704 zákazníkov - podnikateľov a domácnosti. Svojim zákazníkom poskytuje služby súvisiace s prevádzkou distribučných sietí.
Stredoslovenská distribučná, a.s. vznikla 8. apríla 2006.
Hlavným predmetom podnikania spoločnosti je distribúcia elektriny. Za účelom riadneho výkonu tejto činnosti však spoločnosť vykonáva taktiež ďalšie aktivity, ako napr. montáž a opravy meracej a regulačnej techniky, projektovanie elektrických zariadení, inžinierske činnosti a pod.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Pri Rajčianke 2927/8
ID: 3206820   Dátum zverejnenia: 1.3.2018