Sekretárka riaditeľa

Stredná zdravotnícka škola Trnava

Miesto práce
Daxnerova 6, Trnava
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
492

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
Excel, Word, Outlook, práca s internetom

Vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, najlepšie ekonomického smeru

Ďalšie požiadavky
Ďalšie predpoklady:
- bezúhonnosť,
- zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť, diskrétnosť, komunikatívnosť,
organizačné schopnosti, príjemné vystupovanie.

Okruhy pracovných činností:
- korešpondencia školy /Fabasoft, Outlook, elektronická schránka/,
- zverejňovanie zmlúv,
- vedenie agendy pre vyššie odborné štúdium /prijímacie konanie, prerušenie
štúdia, vystavovanie potvrdení/,
- vyhotovovanie a evidovanie rozhodnutí o oslobodení z telesnej a športovej
výchovy,
- vybavovanie telefonátov, starostlivosť o návštevy,
- vykonávanie funkcie správy registratúry.

Funkčný plat: od 771,00 € v hrubom mesačne.

Zaslaním žiadosti a dokladov uchádzač udeľuje súhlas so spracovaním svojich osobných údajov na účely výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o OOÚ.
Kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

ID: 3950031  Dátum zverejnenia: 11.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.