Učiteľ/ka informatiky

Stredná zdravotnícka škola, Farská 23, Nitra

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiacosobný príplatok, odmeny, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výučba predmetu informatika na SŠ v kombinácii s iným predmetom MAT, FYZ, CJ, BIO, a pod...

Informácie o výberovom konaní

bližšie informácie poskytne riaditeľka školy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

učiteľstvo informatiky v kombinácii s iným predmetom

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Exel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet Explorer - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

učiteľ informatiky

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v príslušnom odbore v súlade so zákonom 138/2019 Z. z. a s vyhláškou MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov,
informačná gramotnosť,
komunikatívny,
tvorivý,
bezúhonný,
zdravotne spôsobilý

vzdelávanie v odboroch praktická sestra, farmaceutický laborant, diplomovaný rádiologický laborant, diplomovaná všeobecná sestra, sanitár,
kurzy Prvej pomoci pre laickú a odbornú verejnosť
ID: 4211760  Dátum zverejnenia: 26.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac