Logo Stredná zdravotnícka škola, Farská 23, Nitra

Sestra - učiteľ/ka odbornej praxe

Stredná zdravotnícka škola, Farská 23, Nitra

Miesto práce
Farská, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 650 EUR/mesiacosobný príplatok, odmeny, preplácanie nadčasovej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výučba teoretických ošetrovateľských predmetov a/alebo ošetrovateľská prax vo FN Nitra

pohyblivá pracovná doba,
práca z domu 20% z pracovného času 37,50 hod.,
profesijný rozvoj,
bezplatné nápoje,
teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

životopis, prosíme poslať na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Office 365 - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

sestra

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v príslušnom odbore v súlade so zákonom 138/2019 Z. z. a s vyhláškou MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov,
komunikatívny,
tvorivý,
bezúhonný,
zdravotne spôsobilý

vzdelávanie v odboroch praktická sestra, farmaceutický laborant, diplomovaný rádiologický laborant, diplomovaná všeobecná sestra, sanitár,
kurzy Prvej pomoci pre laickú a odbornú verejnosť

Kontakt

ID: 4203118  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac