Mzdový účtovník

Stredná športová škola Žilina

Miesto práce
Rosinská 6, Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
2024-07-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
290

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie
Najmenej úplné stredoškolské vzdelanie (s maturitou) podľa platnej prílohy č. 1 k nariadeniu vlády č. 341/2004 Z. z. ktorým sa ustanovujú katalógy pracovných činností pri výkone práce vo verejnom záujme a o ich zmenách a dopĺňaní.

Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
Komplexné zabezpečovanie personálnej agendy zamestnancov školy, komplexné spracovanie mzdovej agendy, spracovanie štatistických výkazov personálnej a mzdovej povahy, zabezpečovanie podkladov k vypracovaniu plánu dovoleniek zamestnancov, zabezpečovanie agendy štipendií žiakov, kontrola dochádzkových kníh, spracovanie podkladov agendy príspevkov na rekreáciu zamestnancov a iné administratívne práce podľa potreby a vzájomnej dohody.
Iné požiadavky:
Spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, ovládanie štátneho jazyka, bezúhonnosť.
Precíznosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť, tímovosť, komunikatívnosť a samostatné myslenie a ochota učiť sa nové veci.
Požadované doklady:
Žiadosť o prijatie do zamestnania s telefonickým a/alebo e-mailovým kontaktom,
Profesijný životopis
Súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov,
Doklady o vzdelaní (fotokópie) - priniesť na pracovný pohovor,
V prípade uzavretia pracovného pomeru: aktuálny výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace, potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti (telesná a duševná spôsobilosť na výkon danej činnosti), úradne overené doklady o vzdelaní

ID: 4784406  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.