Učiteľ matematiky

Stredná priemyselná škola stavebná - Építőipari Szakközépiskola, Konkolyho 8, Hurbanovo

Miesto práce
Hurbanovo
Termín nástupu
25.8.2022
942,5 EUR/mesiacV ponuke je uvedená mzda pre začínajúceho učiteľa. Platenie určených nadčasov a tiež za suplovanie. Možnosť finančnej odmeny minimálne 2x do roka podľa nad rámec vykonanej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Učiteľ matematiky s aprobáciou telesná výchova, alebo informatika, alebo fyzika resp. anglický jazyk na plný úväzok prevažne v triedach s vyučovacím jazykom slovenským. Vedenie pedagogickej dokumentácie, triednictvo, príprava žiakov na súťaže, pomoc pri organizovaní školských podujatí a pod.

Ponúkame moderné prostredie a vybavenie školy, stravovanie v školskej jedálni, rekreačné poukazy, vynikajúci kolektív, osobný notebook a iPad s možnosťou používania aj na súkromné účely a iné ďalšie benefity.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Matematika-Telesná výchova, Matematika-Informatika, Matematika-Fyzika, Matematika-Chémia, Matematika-Anglický jazyk

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

MS Office, EduPage, AsC Agenda. - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stredná priemyselná škola stavebná v Hurbanove je dvojjazyčná odborná škola s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským s 300 žiakmi a 54 zamestnancami. Štúdium je štvorročné v študijnom odbore 3650 M staviteľstvo. Ponúkame aj dvojročné pomaturitné kvalifikačné štúdium astronómie. Súčasťou školy sú: telocvičňa, školský internát a školská jedáleň. Škola je zriadená ako rozpočtová organizácia Nitrianskeho samosprávneho kraja, s oprávnením na podnikanie vo svojich prevádzkach v oblasti poskytovania služieb. Ďalšie info: www.spsstav.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3934051  Dátum zverejnenia: 31.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 942,5 EUR/mesiac