Účtovníčka

Stredná priemyselná škola stavebná - Építőipari Szakközépiskola, Konkolyho 8, Hurbanovo

Miesto práce
Hurbanovo
Termín nástupu
1.4.2019
Základná mzda od 629 EUR mesačne - výška mzdy závisí od dĺžky praxe a dohody so zamestnávateľom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie účtovníctva v rozpočtovej organizácii patriacej pod VÚC, podvojné účtovníctvo.

V prípade záujmu kontaktujte zamestnávateľa zaslaním životopisu. Vhodní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Stredná priemyselná škola stavebná v Hurbanove je dvojjazyčná odborná škola s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským s 300 žiakmi a 54 zamestnancami. Štúdium je štvorročné v študijnom odbore 3650 M staviteľstvo. Ponúkame aj dvojročné pomaturitné kvalifikačné štúdium astronómie. Súčasťou školy sú: telocvičňa, školský internát a školská jedáleň. Škola je zriadená ako rozpočtová organizácia Nitrianskeho samosprávneho kraja, s oprávnením na podnikanie vo svojich prevádzkach v oblasti poskytovania služieb. Ďalšie info: www.spsstav.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3590659  Dátum zverejnenia: 31.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 629 EUR mesačne - výška mzdy závisí od dĺžky praxe a dohody so zamestnávateľom.