Ekonómka - administratívna pracovníčka

Stredná priemyselná škola dopravná Trnava

Miesto práce
Študentská 23, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
780 - 941 EUR/mesiacúvadzaná mzda je základná bez príplatkov pre uchádzača so stredoškolským vzdelaním

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna pracovníčka školy s ekonomickým vzdelaním a skúsenosťami s projektami a verejným obstarávaním

hľadáme admnistratívnu pracovnú silu s ekonomickým vzdelaním so znalosťou práce na projektoch a s verejným obstarávaním vo verejnej správe

Požiadavky na zamestnanca

stredná odborná škola zameraná na prípravu absolventov pre oblasť prevádzky , techniky a ekonomiky cestnej a železničnej dopravy a telekomunikácií
ID: 4483715  Dátum zverejnenia: 8.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac