Učiteľ/ka SŠ - sieťové technológie, informatika a výpočtová technika

Stredná priemysel.škola Martin

Miesto práce
Ladislava Novomeského 5/24, Martin
Termín nástupu
2020-11-16

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
327

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sieťové technológie, Informatika a výpočtová technika

Znalosť práce s PC
- ochota vzdelávania sa v oblasti diagnostiky a údržby klientských PC, základných znalostí fungovania LAN sietí a prepojovania zariadení v PC sieti, - základná znalosť administrovania sieťových OS na báze sietí windows a UNIX/ linux, - ovládanie Ms Offi

Vzdelanie
- vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v požadovanom študijnom odbore v zmysle vyhlášky MŠ SR č. 1/2020 Z.z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v platnom znení
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni vítaná
- pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventa

Ďalšie požiadavky
Od uchádzača očakávame:

- zodpovedný prístup pri vzdelávaní žiakov v rámci časti pracovného úväzku učiteľa informatiky,
- vysokú motiváciu vyučovať, viesť a formovať mladú generáciu,

Ponúkame

- stabilné pracovné prostredie,
- prácu v organizácii s dlhoročnou tradíciou odborného vzdelávania v regióne Turca,
- priestor pre sebarealizáciu a ďalší možný rozvoj v oblasti sieťových technológií spoločnosti Cisco a administrácie sieťových servrov s Windows Server/ Unix,
- zaradenie do vzdelávacích aktivít projektu IT Akadémie alebo sieťovej Cisco akadémie,
- možnosti osobnostného rozvoja.

Plat: od 970€

ID: 3987186  Dátum zverejnenia: 15.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.